Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

t.c. electronic Fluorescence Shimmer Reverb efekt gitarowy

EAN: 4033653015226

Stara cena 280 zł
Oszczędzasz 1 zł (0%)
Cena: 279 zł

Dostępny - wysyłka do 2 dni

 

Zobacz pozostałe produkty producenta TC Electronic

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

t.c. electronic Fluorescence Shimmer Reverb

Pogłos typu shimmer jest jednym z tych efektów, który najpierw musisz usłyszeć, żeby uświadomić sobie czym jest. Pierwszy shimmer został zaprojektowany przez legendarnych producentów Daniela Lanois i Briana Eno, a powstał przez nałożenie na suchy sygnał gitary ogona reverbu, który został uprzednio podwyższony o oktawę i poddany sprzężeniu. W rezultacie powstają pełne życia pejzaże dźwiękowe, które zaczynają się od zmysłowych dzwoneczków a kończą na kosmicznych podróżach w przestrzeniach międzygalaktycznych.
Szeroko stosowany przez The Edge z U2, shimmer został przyjęty przez szeroką rzeszę gitarzystów do łączenia ogromnych, żywych pejzaży pękających od błyszczącej czystości. Kiedykolwiek więc zachodzi potrzeba dodania sekcji smyczkowej o nieziemskiej prezencji, Fluorescence Shimmer Reverb jest na miejscu.
Jego cztery kontrolki pozwalają na intuicyjne dostrojenie głębi Twojego niebiańskiego brzmienia. Gałka Reverb reguluje długość ogona dodawanego do czystego sygnału dla krótkich lub dłuższych rezonansów otoczenia. Ustaw balans między ogonem pogłosu a sygnałem gitary za pomocą pokrętła Mix, a pokrętło Tone ustawia pożądaną ilość błysku. Wreszcie gałka Shimmer podkręca intensywność krystalicznych anielskich oktaw, które wypełniają powietrze grubymi tonami otoczenia.
Fluorescence Reverb został zbudowany tak, by sprostać trudom trasy koncertowej swoją wytrzymałą, metalową obudową oraz wysokiej klasy komponentom ukrytym w jej wnętrzu. Układ true bypass utrzymuje Twój sygnał wolnym od zbędnej koloryzacji, zaś montowane od góry złącza pozwalają na zmieszczenie efektu w każdym pedalboardzie. 

Najważniejsze cechy:

  • pogłos typu shimmer
  • wysokiej klasy układ cyfrowy
  • nieziemskie, błyszczące dźwięki reverbu
  • true bypass
  • złącza montowane na szczycie obudowy
  • kompaktowa, odporna na uszkodzenia obudowa
  • przystępna cena
  • zasilanie baterią 9V lub zewnętrznym zasilaczem (opcjonalnie)
  • pobór mocy: 9V DC, 100 mA

OPINIE o t.c. electronic Fluorescence Shimmer Reverb