Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

t.c. Electronic HyperGravity Compressor efekt gitarowy

EAN: 5706622022233

Cena: 435 zł

Dostępny - wysyłka w ciągu tygodnia

 

Zobacz pozostałe produkty producenta TC Electronic

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

t.c. Electronic HyperGravity Compressor

Jeśli Twoje poszukiwania doskonałego brzmienia krążą wokół wyrównania dynamiki – zainteresuj się kompresorem.

HyperGravity jest na tyle zaawansowanym urządzeniem tego typu, że oferuje aż trzy rodzaje w pełni regulowanej kompresji: wielopasmowy kompresor jakości studyjnej, tradycyjna kompresja typu vintage, nieskończone możliwości wgrywania gotowych ustawień kompresji dzięki technologii TonePrint.

Jak to działa? Pasmo instrumentu zostaje najpierw podzielone na kilka częstotliwości, z których każda zostaje poddana osobnej kompresji, po czym sygnał wychodzi na resztę Twojego nagłośnienia. Tak obrobiony sygnał brzmi jakby właśnie opuścił najlepsze urządzenia kompresujące znajdujące się w profesjonalnych studiach, do których TC Electronic również dostarcza swoje produkty, jak np. System 6000. Drugi tryb kompresji Vintage oparty jest o stare urządzenia gitarowe i perfekcyjnie podkręca vintage’owe brzmienia, od country przez funky do Gilmourowskich solówek. Trzecie ustawienie pozwala na korzystanie z bezpłatnej bazy brzmień dostępnych przez aplikację TonePrint App – zainstaluj je przez port USB będący na wyposażeniu urządzenia lub ściągnij je na smartfona. Z niego wyślij aplikację do urządzenia poprzez swoją gitarę – głośnik smartfona przystaw do przetwornika i gotowe!

Jak wszystkie efekty TC ElectronicHyperGravity jest także wyposażony w True Bypass, dzięki czemu wpięty w Twój tor sygnałowy nie będzie go w żaden sposób niepotrzebnie koloryzował.

AKCESORIA dla t.c. Electronic HyperGravity Compressor

OPINIE o t.c. Electronic HyperGravity Compressor