Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Digitech Tone Driver efekt gitarowy

Produkt archiwalny

Zobacz pozostałe produkty producenta Digitech

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Digitech Tone Driver

Tone Driver™ Overdrive Distortion Założyliśmy, że skonstruowanie trzech efektów typu distortion będzie idealnym rozwiązaniem dla gitarzystów.
W każdym z tych efektów wykorzystano unikalną technologię DigiTech® multidistortion, która pozwala na uzyskanie niemal nieskończonej palety brzmień znanych z dostępnych wszędzie pojedynczych efektów brzmieniowych distortion.
Te trzy efekty distortion to:
Metal Master™ - dla tych, którzy podczas koncertów preferują ostry head-banging,
Hod Rod - który cechuje się soczystym, ale równym rockowym zniekształceniem oraz
Tone Driver™ - dla gitarzystów, którzy żyją dla brzmienia overdrive crunch.
Każdy efekt posiada ogromny zakres brzmień różnych efektów distortion, które mogą być przekształcone w nową kombinację brzmieniową podczas obracania naszego unikalnego pokrętła Distortion Morph. To daje prawie nieskończoną gamę kombinacji. Teraz już nigdy więcej nie zostaniesz tylko z jednym typem efektu distortion w jednym urządzeniu.
Jednak to nie wszystko.
Znajdziesz tu dwa wyjścia - jedno będące typowym wyjściem efektu i drugie, z układem zaawansowanego modelowania kolumny głośnikowej, wykorzystywane przy bezpośrednim połączeniu do konsolety mikserskiej podczas występów na żywo lub pracy w studiu. I na dodatek zamiast standardowego korektora barwy wprowadziliśmy nasz nowatorski korektor barwy spectral-contouring EQ, który oferuje o wiele szerszy zakres brzmień niż inne efekty distortion.

Tworzenie brzmień overdrive
Korektor barwy spectral-contouring
Wyjście efektu - normalne i z modelowaniem kolumny głośnikowej CIT™

OPINIE o Digitech Tone Driver