Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Akai Drive3 Fuzz - Wyprzedaż! -20% efekt gitarowy

Wyprzedaż

Stara cena 290 zł
Oszczędzasz 58 zł (20%)
Cena: 232 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Akai

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Akai Drive3 Fuzz - Wyprzedaż! -20%

Dostępna tylko 1 sztuka!

Drive Fuzz z linii Akai Professional Analog Custom Shop to urządzenie do kreacji klasycznych, gitarowych brzmień typu fuzz. Drive Fuzz wyposażono w pokrętła regulacji Level, Tone i Fuzz oraz trój pozycyjny przełącznik brzmienia Muffy, Boost i Warm. Kostka zamknięta jest w trwałej obudowie wykonanej z polerowanej, nierdzewnej stali. Całkowitą kontrolę nad brzmieniem fuzza zapewniają trzy pokrętła regulacji, przełącznik barwy tonu oraz wyłącznik typu True-bypass.
Dostępny w Drive Fuzz przełącznik pozwala wybrać jeden z trzech, odmiennych układów przesterowania, które zapewniają niesłychaną różnorodność brzmień typu fuzz. W pozycji Muffy uzyskasz bogate, nasycone, POTĘŻNE rockowe brzmienie. W pozycji Boost słychać ostre i jasne brzmienie idealne do new-wave i dumnego power-popu, zaś w ustawieniu Warm kostka oferuje perfekcyjnie dobrane, miękkie i łagodne brzmienie fuzza. Głębię brzmienia, jasność i nasycenie można dokładniej sprecyzować za pomocą trzech gałek - Level, Tone i Fuzz.
Kostka Drive Fuzz zasilana jest za pomocą dołączonej baterii 9 V, można też użyć zewnętrznego zasilacza 9V DC (dostępny osobno).

Funkcje:
  • Trzy rodzaje klasycznego brzmienia fuzz: Muffy, Boost i Warm,
  • W pełni analogowa konstrukcja,
  • Regulacja: Level, Fuzz i Tone (poziom sygnału, poziom nasycenia i regulacja barwy tonu),
  • Wyłącznik True Bypass zapewnia czysty sygnał przy wyłączonym efekcie.
W komplecie:
  • Efekt podłogowy Drive Fuzz,
  • Bateria 9V,
  • Instrukcja.

OPINIE o Akai Drive3 Fuzz - Wyprzedaż! -20%