Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

t.c. electronic MojoMojo Overdrive efekt gitarowy

EAN: 5706622010438

Cena: 220 zł

Dostępny - wysyłka w ciągu tygodnia

 

Zobacz pozostałe produkty producenta TC Electronic

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

t.c. electronic MojoMojo Overdrive

Cała masa dostępnych na rynku urządzeń zniekształcających dźwięk gitary w ten jakże miły dla naszych uszu sposób powoduje, że wybór odpowiedniej kostki może nastręczać pewnych trudności. Z tą sytuacją postanowili zmierzyć się inżynierowie z TC Electronic, prezentując linię nowych efektów podłogowych.

Zawodowy przester Mojo Mojo Overdrive ma wszystko żeby na nowo tchnąć życie w sceniczne poczynania, dodając do naszego brzmienia szczyptę magii, coś bardzo ulotnego co przesądza o wyjątkowości i niepowtarzalności naszych dźwięków.

Przester potrafi ująć czystym i ożywionym wzmocnieniem, od bluesowego żądła, poprzez łagodny lampowy breakup aż po aksamitny ale jednocześnie ciężki crunch. Uzyskane brzmienia bardzo często mogą kojarzyć się z nasyconym przesterowaniem, które zwykle uzyskujemy odpowiednio rozkręcając piec lampowy. Zarówno twórcy efektu jak i muzycy mający przyjemność obcowania z urządzeniem chwalą go za wyjątkową delikatność przy jednocześnie mocnym ataku.

Mojo Mojo Overdrive posiada niewielką, bardzo solidnie wykonaną obudowę. Przy pomocy potencjometrów odpowiedzialnych za barwę - Drive, Level, Bass czy Treble bez trudu wykreujemy własne, unikalne brzmienie. Do tego dochodzi przełącznik Voice, odpowiedzialny za zmianę trybu pracy dolnego pasma. Zastosowane rozwiązanie True Bypass, łatwość wymiany baterii, kompaktowe rozmiary urządzenia oraz najwyższej jakości komponenty wykorzystane w procesie produkcji sprawiają, że przester ma wszystkie potrzebne cechy by stać się pozycją obowiązkową w pedalboardzie każdego gitarzysty.

Unikalne cechy wyróżniające kostkę na tle konkurencji:
  • True Bypass,
  • Regulatory Drive, Level, Bass i Treble, zapewniające precyzyjną kontrolę nad brzmieniem,
  • Przełącznik Voice, odpowiedzialny za zmianę trybu pracy dolnego pasma,
  • Dwu pasmowy aktywny EQ,
  • Łatwość wymiany baterii,
  • Kompaktowe rozmiary, pancerna obudowa,
  • Najwyższej jakości komponenty,
  • Możliwość zasilania baterią bądź za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza,
  • Konstrukcja urządzenia projektowana z myślą o podróżujących artystach!

OPINIE o t.c. electronic MojoMojo Overdrive