Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Roland GO:LIVECAST Live Streaming Studio dla Smartfonów

Cena: 1049 zł

Chwilowo niedostępny

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Roland

Roland GO:LIVECAST Live Streaming Studio dla Smartfonów

Dzięki GO: LIVECAST i telefonowi masz podstawowe narzędzia, których potrzebujesz, aby transmitować profesjonalne programy na żywo w serwisach Facebook Live, YouTube, Twitch i innych. Miksuj dźwięk, wyświetlaj napisy, odtwarzaj media, wyzwalaj efekty dźwiękowe i wiele więcej - bez komputera i kosztownego sprzętu audio/wideo.

 

Od występów muzycznych i sesji Q&A do pokazów o urodzie, kulinarnych i innych, GO:LIVECAST to proste rozwiązanie do tworzenia transmisji na żywo, które rywalizują z najlepszymi twórcami w mediach społecznościowych. 

 

Profesjonalne narzędzie do transmisji na żywo dla smartfonów

Mimo że dziś łatwo jest przesyłać treści na żywo za pomocą smartfona, to sprawić by te transmisje wyglądały profesjonalnie wymaga jednak więcej wysiłku. Dlatego potrzebujesz GO:LIVE CAST, prostego i taniego sposobu do tworzenia wysokiej jakości transmisji. Ta kombinacja sprzętu/aplikacji to w pełni funkcjonalne studio do transmisji, które pozwala miksować dźwięk, wyświetlać napisy, odtwarzać media, uruchamiać efekty dźwiękowe i wiele więcej - bez potrzeby korzystania z komputera lub kosztownego dedykowanego sprzętu audio-wideo. Dzięki urządzeniu GO:LIVECAST, aplikacji towarzyszącej i smartfonowi masz wszystkie narzędzia do tworzenia profesjonalnych programów internetowych na żywo, które rywalizują z najbardziej zaawansowanymi twórcami w mediach społecznościowych.

 

GO:LIVECAST

Ustawienie Plug-and-Play

Korzystanie z GO:LIVECAST jest szybkie i łatwe - wystarczy podłączyć smartfon i słuchawki w celu monitorowania dźwięku. Wbudowany mikrofon jest gotowy do nagrywania dźwięku w wysokiej jakości, a do kompletu jest pogłos jeżeli lubisz śpiewać. Lub podłącz profesjonalny mikrofon do wejścia XLR - istnieje nawet stereofoniczne wejście liniowe do podłączenia przedwzmacniacza gitarowego, syntezatora, miksera lub innego źródła dźwięku.

 
GO:LIVECAST

Dodaj Swoje Treści do Transmisji Na Żywo

Aplikacja GO:LIVECAST zawiera łatwe w użyciu narzędzia multimedialne, które zapewniają najwyższą jakość programów internetowych. Twórz własne biblioteki do muzyki, efektów dźwiękowych, zdjęć i filmów lub zacznij tworzyć za pomocą wielu już zainstalowanych opcjami. Dostępne są również unikalne napisy i teksty, które ulepszą twoją produkcję. Elementy medialne do różnych programów można przechowywać w Live Sets, wszystkie gotowe i posegregowane, do czasu gdy nadejdzie czas na transmisję na żywo.

 
GO:LIVECAST

Bezpośrednie Połączenie z Platformami do Transmisji

Aplikacja GO:LIVECAST loguje się na konta Facebook Live, Twitch, YouTube i inne główne serwisy streamingowe. Po prostu wybierz platformę i stuknij, aby rozpocząć webcasting! Podczas transmisji na żywo komentarze widzów mogą być wyświetlane za pomocą przewijanego okna w aplikacji.

 
GO:LIVECAST

Mini Studio Telewizyjne na Wyciągnięcie Ręki

Prosty, konfigurowalny układ sterowania GO: LIVECAST umożliwia kierowanie programami na żywo i pozwala w pełni skoncentrować się na odbiorcach. Wystarczy dotknąć aby rozpocząć transmisję, odtwarzać muzykę, wyświetlać napisy, uruchamiać zdjęcia i filmy, a nawet dodać oklaski pod koniec programu! Pokrętła zapewniają szybką kontrolę głośności mikrofonu i mediów, a przycisk do wyciszania mikrofonu będzie trzymać kaszel i niepożądane dźwięki z dala od transmisji na żywo.

 
GO:LIVECAST

Wydobądź to co Najlepsze w Aparacie w Smartfonie

Wybierz przednią lub tylną kamerę swojego smartfona w aplikacji i, jeśli jest to konieczne, dodaj filtr skóry, aby polepszyć wygląd. Tryb pionowy lub poziomy jest automatycznie ustawiany przez pozycjonowanie telefonu, podczas gdy lustrzane odbicie w aparacie wyświetla widzom odpowiednią perspektywę lewo/prawo. Możliwe jest nawet podłączenie drugiego aparatu smartfona przez Wi-Fi, przełączanie między nimi za pomocą dotyku i widok podzielonego ekranu.

 

 • Kompletne studio produkcyjne do webcastingu za pomocą smartfona lub tabletu
 • Kompatybilny z Twitch, Facebook Live, YouTube i innymi głównymi platformami do transmisji
 • Zintegrowany system łączący kompaktowy interfejs z interaktywną aplikacją
 • Steruj kamerami smartfonów, podłącz profesjonalne mikrofony, odtwarzaj media i dostosowuj poziomy podczas przesyłania za pomocą intuicyjnych, poręcznych kontrolerów.
 • Duże, konfigurowalne biblioteki multimediów do napisów, muzyki, filmów, zdjęć i efektów dźwiękowych
 • Trzy opcje podłączenia mikrofonu dla doskonałego głosu: Wbudowany mikrofon z pogłosem, wejście XLR z zasilaniem fantom i gniazdo combo oraz możliwość korzystania z mikrofonu w słuchawkach
 • Gniazdo słuchawkowe do odsłuchu dźwięku
 • Wejście liniowe do podłączenia instrumentu muzycznego, miksera lub innego zewnętrznego urządzenia audio
 • Sprawdź komentarze widzów bezpośrednio w aplikacji podczas transmisji
 • Dodaj drugą kamerę do smartfona przez Wi-Fi i przełączaj widoki z kamer za pomocą sprzętu lub aplikacji
 • Filtr do skóry, lustrowanie w aparacie, automatyczne przełączanie trybów portretowych/szerokokątnych i inne

OPINIE o Roland GO:LIVECAST