Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha B2E NBS - pianino akustyczne

EAN: 4957812543002

Cena: 20785 zł

Chwilowo niedostępny

 

Zamów przez telefon: 694 414 024

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha B2E NBS - pianino akustyczne

Yamaha B2E NBS 

Wytrzymała konstrukcja posiada tylne słupki jako dodatkowe wzmocnienia, wyposażając pianina serii b w niezrównane bogactwo i głębię brzmienia. Ceniona, czysta barwa pianin Yamahy i klawiatura, której mechanizm i reakcja sprawiają, że łatwo się na nich gra, to atuty plasujące te pianina jako idealne dla początkujących. 

Posiadanie instrumentu NOWEJ serii b gwarantuje spokój i niskie koszty użytkowania. Każdy instrument opuszcza fabrykę w optymalnej kondycji przy zastosowaniu najwyższych standardów kontroli jakości i jest przygotowany na długie bezobsługowe używanie, niezależnie od tego czy będzie to Twój rodzinny dom, apartament czy też szkoła. 

Modele b2 i b3 zostały wyposażone w płytę rezonansową wykonaną z litego świerku oraz w wzmocnioną koronę gwarantując tym samym, że jakość brzmienia pozostanie na najwyższym poziomie przez wiele lat. Mocne żebra z tyłu instrumentu, które dodają sztywności konstrukcji i siły brzmieniu są teraz wykończone w kolorze czarnym (w b2 i b3 w kolorze czarnym na wysoki połysk). 

• 88 klawiszy 
• 3 pedały 
• Wymiary: 
- Szerokość: 149 cm 
- Wysokość: 113 cm 
- Głębokość: 53 cm 
• Waga: 194 kg 
• Kolor: buk 
• Wykończenie: satynowe

OPINIE o Yamaha B2E NBS - pianino akustyczne