Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha B1 PE - pianino akustyczne

EAN: 4957812332019

Cena: 14889 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 694 414 024

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha B1 PE - pianino akustyczne

Pianina z serii ‘B’, tak jak wszystkie pianina Yamaha, są niezwykłymi instrumentami, charakteryzującymi się połączeniem naturalnego piękna, sztuki, rzemiosła oraz technologii. Gra na nich to sama przyjemność!

Yamaha tworzy pianina od ponad wieku, jednak nowa seria ‘B’ otwiera nową kartę w historii pianin Yamaha. Ogromne, wieloletnie doświadczenie i wiedza na temat konstruowania pianin pozwoliły na stworzenie tej niesamowitej, niedrogiej serii pianin. Położono szczególny nacisk na dobór odpowiednich materiałów oraz sztukę rzemiosła, dzięki czemu mogliśmy utworzyć w pełni wyposażone, wspaniałe pianina Yamaha w przystępnej cenie
  • Klawisze: 88
  • Pedały: 3 (środkowy pedał to tłumik)
  • Wykończenie: polerowany heban
  • Wysokość: 109 cm
  • Szerokość: 148 cm
  • Grubość": 54 cm
  • Waga: 174 kg
Każdy klawiszowiec, który zaczynał od keyboardu i podobnych instrumentach, wie, że żaden instrument cyfrowy nie zabrzmi tak szlachetnie jak prawdziwe, akustyczne pianino. Marka Yamaha to jakość sama w sobie. Firma produkuje gitary, instrumenty klawiszowe i wiele innych, a wspólną cechą każdego modelu i egzemplarza jest wysoka jakość wykonania i dźwięku. Pianino Yamaha B1 to pięknie brzmiący, szlachetny instrument, który zadowoli ucho najbardziej wybrednego muzyka. Model ten posiada 88 klawiszy i 3 pedały, z czego jeden z nich jest tłumikiem. Gra na tak wspaniałym pianinie to czysta przyjemność, a świadomość posiadania elitarnego instrumentu jakim jest pianino akustyczne jest dodatkowym aspektem zachęcającym do zainteresowania się modelem yamaha B1.

Jeśli jesteś zainteresowany innym pianinem akustycznym to kliknij w link poniżej:
Pozostałe pianina akustyczne

OPINIE o Yamaha B1 PE - pianino akustyczne