Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

iRig Voice mikrofon przewodowy

EAN: 8025813535039

iRig Voice

Mikrofon dla każdego!

Czy śpiew jest Twoją pasją? Czy jesteś użytkownikiem urządzeń iPhone, iPad, iPod touch lub urządzeń opartych o system Android? Dzięki iRig Voice zmienisz swojego smartfona lub tablet w prawdziwe, przenośne studio wokalne oraz potężny sprzęt do karaoke!
      
Przenośny mikrofon wokalny
iRig Voice to seria kolorowych, przenośnych mikrofonów wokalnych o znakomitej jakości dżwięku. To idealny kompan dla Twoich ulubionych aplikacji muzycznych oraz karaoke – po prostu podłącz mikrofon do urządzenia i zacznij śpiewać. iRig Voice charakteryzuje ergonomiczny kształt zaprojektowany z myślą o wielogodzinnej zabawie. Mikrofon można trzymac w dłoni lub zamocować na standardowym statywie mikrofonowym. iRig Voice zoptymalizowany jest do reprodukcji zakresu częstotliwości właściwych dla głosu, jego kardioidalna charakterystyka pozwala na ujęcie głosu z bliskiej odległości co minimalizuje sprzężenie zwrotne podczas użytkowania z zewnętrznymi głośnikami. Posiada przełącznik suwakowy (on/off) do wyciszania niechcianych dźwięków oraz solidny przewód, ktory wytrzyma nawet najbardziej energiczne występy.
 
Kolor dźwięku
iRig Voice oferowany jest w 5 kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, różowym oraz białym. Jego obudowa uformowana została z wytrzymałego, lekkiego, zabarwionego termoplastiku. Lekka i mocna aluminiowa siateczka w całości osłania kapsułę mikrofonu. W ten sposób chroni ją przed kroplami i wilgocią, a przepuszczająca powietrze bariera nie pozwala przeniknąć parze wodnej do wewnątrz.
 
Podłącz
iRig Voice podłącza się do urządzenia poprzez złącze analogowe,  słuchawkowe / mikrofonowe 3.5mm (1/8”) TRRS. Wtyczka zawiera wbudowane wejście słuchawkowe dla odsłuchu materiału dźwiękowego w czasie rzeczywistym.
 
EZ Voice — przekształć jakiekolwiek urządzenie w mobilne studio wokalne
iRig Voice dostarczany jest z gratisową aplikacją EZ Voice przeznaczoną dla urządzeń iPhone, iPad, iPod touch oraz opartych o system Android. Aplikacja pozwala na śpiew z każdą piosenką zapisaną w bibliotece urządzenia.
Zaimportuj wybraną piosenkę do aplikacji EZ Voice, usuń oryginalny wokal dotykając klawisza “No Voice”, dodaj profesjonalne efekty, takie jak: pogłos, opóźnienie, korekcja wysokości dźwięku, i śpiewaj i baw się jednocześnie!
 
EZ Voice oferuje zestaw 9 różnych, profesjonalnych efektów: zmiana barwy głosu, efekt chóru, korekcja wysokości, EQ, filtr, kompresor, pogłos, chorus oraz opóźnienie. Nagraj swoje wykonanie w czasie rzeczywistym i dziel się nim ze znajomymi.
 
Mikrofon dla każdego
Z mikrofonem iRig Voice możesz zostać gwiazdą dzięki jego wytrzymałej konstrukcji, intuicyjnym aplikacjom oraz uniwersalnej kompatybilności. iRig Voice sprawdzi się również jako mikrofon do rejestracji wywiadów, konferencji, szkolnych projektów, obsługi imprez oraz wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba rejestracji głosu. Gotowy jest do pracy od razu po wyjęciu z pudełka – nie wymaga dodatkowych aplikacji ani dodatkowego oprogramowania.
 
iRig Voice dostarczany jest z gratisowymi aplikacjami firmy IK Multimedia i pracuje również z wieloma innymi aplikacjami.
  • Ręczny mikrofon wokalny o profesjonalnej jakości dźwięku
  • Kompatybilny z iPhone, iPad, iPod touch, nowszymi modelami komputerów Mac oraz urządzeniami opartymi o system Android
  • Skonstruowany z wytrzymałego, lekkiego termoplastiku
  • Dostępny w 5 kolorach: zielonym, niebieskim, żóltym, różowym oraz białym
  • Dostarczany z aplikacją EZ Voice
  • Pracuje z dziesiątkami innych aplikacji: karaoke, muzycznych, itp.
  • Złącze słuchawkowe dla odsłuchu w czasie rzeczywistym
  • Wygodny przycis suwakowy (on/off)

OPINIE o iRig Voice