Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

SM MicThing V2 - Wyprzedaż! -25%

Wyprzedaż

SM MicThing V2 - Wyprzedaż! -25%

Dostępna tylko 1 sztuka!
 
Mic Thing V2-  przenośny, wielozadaniowy panel akustyczny wraz z specjalnym statywem, minimalizującym  wpływ pomieszczenia na nagrania oraz  zwiększający separację żródła dźwięku  podczas mikrofonowej sesji nagraniowej.

Przydatny dla wielu zastosowań między innymi do:
  • kontrolowania akustyki pomieszczenia
  • minimalizacji odgłosów ze wzmacniaczy  itd.
  • pozwala osiągnąć duże skompresowanie nagrywanego dźwięku bez zwiększania szumu.
  • a także zwiększyć ciśnienie wokalu na membranie mikrofonu, co przyczynia się do uzyskania "dużego,pogrubionego " głosu.
  • w studio do separacji różnych instrumentów grających równocześnie
       
cel zastosowania: .Dobra separacja i izolacja mikrofonu oznacza bardziej czyste nagrania i łatwiejsze do kontrolowania rezultaty. Chociaż kwestią sporną jest to, jak wielka separacja mikrofonowa jest naprawdę potrzebna w danej sytuacji. Realizatorzy dźwięku na całym świecie zgadzają się, że jeśli jest szansa, wolą kontrolować te czynniki, niż ich nie kontrolować.

użycie: Mic ThingV2 może być montowany na lub obok stojaka mikrofonu, bębna lub głośnika o średnicy do 25mm. Dwa skrajne panele składające się na Mic Thing mogą być regulowane by tworzyć całkiem płaski absorber aż do bardzo przyległego półokręgu wokół mikrofonu. W ten sposób można regulować ilość separacji i absorpcji. Poprzez zacieśnianie skrzydeł paneli można uzyskać lepszą izolację i czystszy dźwięk. Zmienianie pozycji mikrofonu także ma wpływ na wyniki.

Cechy: Prosta izolacja mikrofonu Idealna dla wszystkich nagrań mikrofonowych. Szybka i prosta regulacja kąta paneli. Dostosowany do zamocowania na stojaku mikrofonowym.

Duża gęstość materiału, odporność na ogień, UV, gąbka antybakteryjna, rama stalowa

  • wymiary740 mm x 400 mm x 50 mm
  • ciężar. 6,5 kg

MicThing V2 to panel akustyczny w opakowaniu razem ze statywem o wysokości ponad 2 metry z wysięgnikiem na mikrofon. Mikrofon nie wchodzi w skład zestawu.

OPINIE o SM MicThing V2 - Wyprzedaż! -25%