Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha EMX 5014C powermikser

EAN: 4957812325370

Cena: 3155 zł

raty 10 x 315.5 zł

raty 10 x 315.5 zł

Dostępny - wysyłka powyżej tygodnia

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Yamaha EMX 5014C

EMX5014C jest wielofunkcyjnym narzędziem nagłaśniającym, zawierającym wysokiej wydajności mikser, wbudowaną końcówkę mocy, wzmacniacze, korektor graficzny oraz cyfrowe efekty, w kompaktowej i przenośnej konstrukcji. Posiada możliwość montażu w rack`u, aby zapewnić jeszcze większą łatwość w transporcie. Mikser nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań. EMX5014C zastępuje wysoko oceniany model EMX5000-12, z jeszcze bardziej zmodernizowaną funkcjonalnością oraz ulepszoną jakością dźwięku. Ulepszono również ogólną użyteczność i design, zapewniając wysokiej jakości mikser.
 
Kontrola i różnorodność konsoli
Idealny na scenę, a także do racka w studio. Liniowe suwaki to kolejny plus konsoli - reprezentujący precyzyjny poziom kontroli a także graficzną prezentację poziomów kanałów.

Rozszerzone możliwości korekcji
EMX5014C wyposażony jest w 3-zakresowy EQ dla wszystkich kanałów wejściowych. Regulator średnich częstotliwości może być ustawiany od 250 Hz do 5 kHz. Stereofoniczny graficzny korektor został rozszerzony o 9 zakresów, które można wykorzystać do kontroli brzmienia i sprzężenia zwrotnego.

Jedno gałkowa kompresja na kanałach mono
Wbudowana dynamika kanału to funkcja zarezerwowana przeważnie dla większych (i bardziej kosztownych) mikserów. Jednak razem z EMX5014C otrzymujesz kompresor na wszystkich 6 kanałach monoaural mic/line. Unikalna jedno gałkowa kompresja jest również prosta w użyciu. Nie ma potrzeby żonglowania wieloma atakami, zakresami, gain’em i innymi kontrolami - po prostu ustaw kontrolę COMP na zakres kompresji, którą potrzebujesz.

Lokalizacja kanału Feedback 
Kontrolka LED FCL (Lokalizator Kanału Feedback) na górze każdego kanału zapala się w momencie kiedy odpowiedni kanał wejdzie w feedback, więc nie będziesz już musiał szukać na około kanału, który potrzebuje korekty

Różnorodna 14 wejściowa konfiguracja
EMX5014C posiada 14 kanałów wejściowych - sześć wejść monoaural dla mikrofonu i line, a dodatkowo cztery pary stereo. Dwa kanały stereo mogą pracować zarówno jako wejścia mikrofonowe mono lub stereo wejścia line. Phantom power jest dodana dla wszystkich wejść mikrofonowych. System pozwala zestawić osiem kanałów mikrofonowych plus dwa wejścia stereo jeśli twoje źródła to głównie mikrofony. Jeśli potrzebujesz obsłużyć więcej kanałów stereo - np. tło, mikser DJa, i dwa stereofoniczne keyboardy - EMX50014C wygodnie obsłuży wszystkie te urządzenia a dodatkowo 6 mikrofonów mono lub urządzeń podłączanych do wejścia line.

Wygodne I/O
Pomimo tego, że EMX5014C i para głośników lub dwie to wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć wysokiej jakości system muzyczny, dodatkowo wyposażony jest on w wejścia i wyjścia, które pozwolą na integrację z większymi systemami. Wetknij patch points do wejść mono, np. i pozwól sobie dodać zewnętrzne procesory sygnałów do indywidualnych kanałów wejściowych. Pomimo tego, że masz wszystkie efekty, których potrzebujesz, wbudowane, możesz podłączyć dodatkowe miksery i zewnętrzne procesory sygnałów. Wyjście stereo, stereo sub-out i record są również na wyposażeniu.

Cyfrowe efekty SPX
EMX5014C posiada wbudowane najlepsze cyfrowe efekty dostępne na rynku - rever, echo, flanger, phaser, distortion, etc.

Podwójne AUX Sends
Kontrolery AUX 1 i AUX 2 sends, z włącznikiem pre/post fader dla AUX2 - dopasuj poziom sygnału kanału wysłany do szyn pomocniczych lub procesorów efektów. Dostępność dwóch AUX sends pozwala na elastyczność w routingu efektów i monitorów. Możesz np. wykorzystać kontroler EFFECT kanału do kontroli poziomu wysyłanego do wewnętrznego procesora efektów SPX podczas gdy AUX 2 jest wykorzystany do „karmienia” zewnętrznej jednostki efektów a AUX 1 do scenicznego systemu odsłuchów.

Wzbogacenie Głośników Yamahy
Głośniki Yamahy serii Club są dobre w swojej klasie, ale z wzbogaceniem głośników Yamahy otrzymujesz super-gładką górę oraz udoskonalone wyjście niskich częstotliwości.

Montowany w racku
Z zestawem do montażu na racku RK5014, EMX5014C może być zamontowany w przenośnym lub stacjonarnym racku. Obudowa miksera posiada wydajny system chłodzenia gwarantujący stabilną pracę.
 • Kontrolery Gain i 26-dB przełączniki pad pozwalają na optymalny poziom dopasowania praktycznie z każdym źródłem.
 • 80-Hz filtry górno przepustowe do eliminacji niechcianych niskich częstotliwości.
 • Przełącznik Channel ON pozwala włączyć indywidualny kanał do miksu lub go wyłączyć.
 • Kontroler Pan reguluję pozycję sygnałów kanału mono w polu kanału stereo, podczas gdy kontrolery balansu na kanałach stereo kontrolują balans obrazu stereo.
 • Wysokiej jakości liniowe suwaki indywidualnie dopasowują poziom każdego kanału.
 • Przełącznik PFL (pre-fader listen) pozwala na wyizolowany monitoring na indywidualnych kanałach.
 • Wszystkie wejściowe kanały wyposażone są we wskaźniki sygnału i wartości szczytowych, aby zapewnić wizualny monitoring sygnału.
 • Liniowe suwaki AUX 1, AUX 2 i EFFECT RTN z funkcją przełącznikami monitora AFL (after-fader listen)
 • Suwak stereo master z przełącznikami PFL i AFL.
 • Wskaźniki limitera powiedzą Ci kiedy wewnętrzny obwód limitera został zaktywowany z powodu przeładowania wzmacniacza.
 • Tryb wyboru wzmacniacza pozwala dwu kanałowemu wzmacniaczowi być szybko skonfigurowanym do operacji w trybie Main + Main, Mono + Aux 1, lub Aux 1 + Aux 2.
 • Możesz wybrać wzmocnienie na wyjściu w wartości 500, 200 lub 75 watów na kanał.
 • Przełącznik Stand-by natychmiast wycisza wszystkie wejścia mono.
 • Precyzyjny 12-segmentowy miernik poziomu stereo.
 • Złącza słuchawkowe z niezależną kontrolą poziomu.
 • Wysokiej jakości złącza głośnikowe SPEAKON do szybkiego i niezawodnego połączenia. Złącza słuchawkowe są również na wyposażeniu.

OPINIE o Yamaha EMX 5014C