Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha V7SG 4/4 skrzypce

EAN: 4957812304412

Cena: 2905 zł

raty 10 x 290.5 zł

raty 10 x 290.5 zł

Dostępny - wysyłka powyżej tygodnia

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Yamaha V7SG 4/4

Doskonały wybór dla początkujących i średniozaawansowanych uczniów poszukujących instrumentu eksponującego nabyte przez nich umiejętności. Modele V7SG to doskonała jakość w przystępnej cenie. 

Staranne ręczne wykonanie 

Wszystkie modele skrzypiec w małych rozmiarach zostały wykonane i wykończone ręcznie, aby zapewnić młodym muzykom instrumenty najwyższej jakości. Nasze skrzypce, łącząc w sobie niezawodność i wyjątkową jakość w przystępnej cenie, są spełnieniem marzeń każdego rodzica. 

Lakier wzbogacający brzmienie 

Ponieważ wykończenie w dużym stopniu oddziałuje na brzmienie instrumentu, poświęciliśmy dużo czasu na testowanie różnych materiałów wykończeniowych, w wyniku czego stworzyliśmy lakier, który najlepiej podkreśla możliwości brzmieniowe naszych instrumentów. Dla osiągnięcia jak najlepszego efektu nasze skrzypce wykańczane są ręcznie, a oprócz lepszego dźwięku, specjalny lakier stosowany przez naszych lutników nadaje im delikatny połysk udoskonalając także ich wygląd. 

Łatwe strojenie dzięki maszynkom umieszczonym przy strunniku 

Strojenie instrumentu może być zniechęcającym zadaniem dla młodych skrzypków, dlatego aby uczynić je najłatwiejszym, jak to tylko możliwe, przy każdej strunie umieściliśmy maszynkę firmy Wittner, która umożliwia łatwe i precyzyjne regulowanie wysokości dźwięku. 

Zestaw zawiera lekki futerał, smyczek i kalafonię 

W zestawie umieściliśmy wszystko, czego potrzebuje początkujący skrzypek. Futerały zostały wykonane z lekkich materiałów i wyposażone w dwa paski umożliwiające wygodne noszenie. Futerały na skrzypce 4/4 są prostokątne, dla mniejszych rozmiarów natomiast zwężone z jednej strony. 

Wykończenie: 
W pełni ręcznie lakierowana - lakier na bazie oleju, cieniowana 
Korpus: 
Typ: Stradivarius 
Rozmiar 4/4 
Płyta wierzchnia Świerk 
Tył Klon 
Boczki Klon 
Szyjka Klon 
Podsturnnica Heban 

Osprzęt: 
Podstawek Aubert 
Kołki Heban 
Strunnik Wittner "Ultra" (4 mikrostroiki) 
Podbródek Heban 
Struny D'Addario Helicore 

Akcesoria:
Smyczek z drewna brazylijskiego 
Futerał sztywny prostokątny 
Kalafonia Pirastro Schwarz

OPINIE o Yamaha V7SG 4/4