Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Libedor TG B taboret dla gitarzystów

Cena: 279 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Libedor

Konkurs opinii - strona

Libedor TG B taboret dla gitarzystów

Libedor TG jest to charakterystyczna podpora do stania, połączenie krzesła i stołka, przez co doskonała pomoc dla wszystkich tych, którzy przed długie godziny muszą pracować na stojąco i co jakiś czas choć na krótką chwilę chcieliby przysiąść, aby odciążyć nogi i kręgosłup oraz odetchnąć w nieco wygodniejszej pozycji.

 

Podpora do stania jest jedną z najstabilniejszych i najwygodniejszych podpór tego rodzaju dostępnych na rynku. To nieodłączna pomoc przy ciągłym staniu. Idealnie nadaje się dla osób, dla których zbyt długa pozycja stojąca, jest męcząca lub problematyczna ze względów zdrowotnych. Optymalna stabilność osiągnięta została dzięki szerokiemu rozstawieniu aż czterech punktów podparcia, które zabezpieczają hoker przed przewróceniem się w przypadku nagłego wsparcia się na nim. Dodatkowym atutem jest podnóżek, dzięki któremu odciążymy zmęczone nogi oraz 55 mm grubości wyjątkowo wygodne siedzisko, które zapewnia bezpieczne siedzenie bez obawy ześlizgnięcia się.

 

Podnóżek i siedzisko mają 5 stopniowa regulacje wysokości, co umożliwią wygodne i stabilne siedzenia osobom o różnym wzroście. Hoker posiada oparcie z płynną regulacją wysokości.
Niezaprzeczalną zaletą naszej podpory jest również to, że w każdej chwili można ją łatwo złożyć i odstawić, jednocześnie złożony stołek zajmuje niewiarygodnie mało miejsca.
Hoker gwarantuje każdej osobie, która musi stać przez dłuższy okres czasu, możliwość pełnego siedzenia na nim lub tylko wsparcia się na nim z jednoczesnym sprawnym powrotem do pozycji stojącej.

 

Stołek często wykorzystywany jest przez osoby z nadwagą, mające problemy związane z chorobami kręgosłupa lub stawów itp.
Podpora może być wykorzystywana zarówno w domu przy wykonywaniu codziennych czynności np. w kuchni, w zakładach pracy na produkcji, jako podpora dla muzyków na scenie lub jako hoker barowy itp. Niemalże każdy mógłby znaleźć własne zastosowanie naszego stołka.

  • wysokość całkowita: 980 mm
  • regulowane siedzisko: od 620mm do 750mm
  • regulowany podnóżek:od 160mm do 290mm
  • waga: 8,5 kg max.
  • obciążenie: 130 kg
  • Podpora do stania jest składana.
  • Polski produkt z 2 letnią gwarancją.

OPINIE o Libedor TG B