Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Roland RD 88 stage piano

Nowość

Roland RD 88 stage piano

ROLAND RD-88 to uznany dźwięk serii RD i zachowana doskonała grywalność w lżejszym, bardziej dostępnym i tańszym instrumencie. Świetna klawiatura młoteczkowa PHA-4 z wymykiem, 88 klawiszy pokrytych syntetyczną kością słoniową. Instrument posiada również wbudowane nagłośnienie, co na pewno ucieszy muzyków, którzy nie zawsze mogą podłączyć się pod monitory. Autentyczne brzmienia (jest ich ponad 3000!!!) dzięki technologiom SuperNATURAL Piano, SuperNATURAL E.piano oraz ZEN-Core , które wykorzystywane są w topowych modelach producenta! 

  • Lekka i kompaktowa konstrukcja do łatwego transportu i ustawienia
  • Klawiatura Ivory feel piano-touch (PHA-4) do światowej klasy grywalności 
  • Nowe pianina SuperNATURAL i pianina elektryczne oparte na uznanej serii RD
  • Łatwy w użyciu interfejs zoptymalizowany do gry
  • Trzy strefy z zewnętrzną kontrolą oraz integracją Apple MainStage
  • Wypełniający pokój, wbudowany system głośników


Światowej klasy grywalność

Od ponad trzech dekad pianina RD cieszą się zaufaniem profesjonalistów, koncert po koncercie, na scenach na całym świecie. Jednym z głównych powodów tego jest grywalność i uczucie gdy na nim grasz. Otrzymujesz pełne sterowanie i płynną, niezawodną akcję klawiatury, która w czuciu jest naturalna - nigdy nie jest sztywna i gumowata.


Autentyczne brzmienia

Świetne piano sceniczne potrzebuje autentycznych dźwięków i charakteru. RD-88 czerpie z bogatego dziedzictwa i oferuje nowo opracowane pianina SuperNATURAL i pianina elektryczne, których brzmienie można zmienić z krystalicznie czystego do ziarnistego za pomocą kilku potencjometrów. Dla dodatkowej wszechstronności dostępne są wyselekcjonowane brzmienia akustyczne i elektroniczne z naszych historycznych brzmień, wykorzystujące ten sam silnik dźwięku, który znajduje się w naszych flagowych syntezatorach.


Odświeżająco prosty

Piano RD jest łatwa do połączenia dzięki intuicyjnemu sterowaniu i przyjaznemu układowi. Pod tym względem RD-88 nie różni się niczym, daje Ci to czego potrzebujesz aby czuć się pewny siebie i ekspresję występów. Najważniejsze elementy kontroli są widoczne i zawsze w zasięgu ręki, dzięki czemu można szybko znaleźć ulubione brzmienia, dodać efekty lub kształtować równowagę tonalną aby dopasować ją do sceny.

 

Zintegrowane syntezatory programowe

Czasami potrzebujesz specyficznego dźwięku lub unikalne możliwości konkretnego syntezatora programowego bądź biblioteki sampli. RD-88 ma trzy strefy, które można konfigurować z wewnętrznymi dźwiękami lub mogą się integrować z syntezatorami programowymi i je kontrolować z poziomu Apple MainStage. Ułatwia to powielanie dźwięku ze ścieżki na żywo lub miksowanie ulubionych syntezatorów programowych z własną paletą dźwięków RD-88.

 

Pasuje do twojego stylu życia.

Prosta i kompaktowa konstrukcja RD-88 pasuje idealnie do Twojego stylu życia. Jego lekka i wytrzymała konstrukcja ułatwia transport i szybkie ustawienie, nawet na małych scenach lub w ciasnych przestrzeniach sali prób. Zintegrowany system głośników wypełni pomieszczenie i jest wyjątkowo wygodny pozwalając na odtwarzanie bez bałaganu i zamieszania.

 

AKCESORIA dla Roland RD 88 stage piano

OPINIE o Roland RD 88