Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Roland FP60 BK w pełnym zestawie (Listwa + statyw) stage piano

Cena: 6019 zł

raty 10 x 601.9 zł

raty 10 x 601.9 zł
raty 30 x 200.63 zł

Dostępny - czas oczekiwania 10 dni

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Roland

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Roland FP60 BK w pełnym zestawie (Listwa + statyw)

Roland FP60 BK w pełnym zestawie z listwą pedałową oraz statywem pianinowym.
1x Roland FP60 BK
1x KDP90
1x KSC72

BEZKOMPROMISOWE PIANINO DLA DOMU, SCENY I STUDIA

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości pianina dla domu, sali lekcyjnej czy do występów na żywo FP-60 to wymarzony wybór. Przenośne pianino cyfrowe oferuje wyjątkowe brzmienie w eleganckiej, stylowej obudowie, która świetnie wygląda i jest łatwa w transporcie. Specjalnie zaprojektowany pokładowy system głośnikowy produkuje zachwycający dźwięk, o wystarczającej mocy, aby grać w kameralnych miejscach, z wyborem brzmień pozwalających ci grać w różnorodnych stylach muzycznych. A dzięki wsparciu przez system Bluetooth® audio/MIDI jesteś w stanie łączyć się bezprzewodowo z aplikacją Piano Partner 2 firmy Roland i innymi aplikacjami muzycznymi w smartfonie lub tablecie. FP-60 ma naprawdę znakomitą wartość, zapewniając najwyższą jakość fortepianu w usprawnionym instrumencie, z którym możesz podróżować w dowolne miejsce.

  • Silnik brzmieniowy SuperNATURAL z 288-głosami polifonii dla brzmienia i reakcji pianina akustycznego
  • Klawiatura PHA-4 z wymykiem i klawiszami Ivory Feel dla inspirującego dotyku fortepianu
  • Połącz bezprzewodowo smartfon lub tablet poprzez Bluetooth i graj razem ze swoimi ulubionymi piosenkami płynącymi prosto z systemu głośników pianina.
  • Zaawansowany system pokładowych głośników dostarcza bogatego, potężnego brzmienia dla gry w domu lub kameralnych występów na żywo
  • Zawiera również brzmienia smyczkowe, organowe i syntezatorowe z flagowych instrumentów Rolanda
  • Ulepsz występy i ćwiczenia z aplikacją Roland Piano Partner 2 i twórz muzykę z aplikacjami Apple GarageBand na iOS
  • Trzyczęściowe EQ z dedykowanymi kontrolerami na panelu przednim
  • Zawarty pedał DP-10; kompatybilny z opcjonalnym RPU-3
  • Opcjonalny statyw KSC-73 i listwa pedałowa KPD-90 zapewnia elegancki wygląd w domowym zaciszu
  • Dostępne w czarnymi lub białym wykończeniu

Najlepsze brzmienie i reakcje klawiatury w instrumencie, który możesz zabrać wszędzie

Kiedy pianino jest kompaktowe, to zwykle oznacza, że jakość brzmienia i klawiatury jest znacząco obniżona. W FP-60 absolutnie nie zastosowaliśmy takiego rozwiązania, zaawansowana technologia firmy Roland dostarcza najwyższej klasy brzmienia, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej doświadczonych pianistów. Silnik SuperNATURAL dostarcza dynamicznego, ekspresyjnego brzmienia dla akustycznego fortepianu z bogatymi, zaawansowanymi zmianami notacyjnymi, które naturalnie podążają za twoimi palcami. Z 288 zapisami polifonii, możesz swobodnie używać pedału damper i realizować autentyczne występy akustyczne. Klawiatura PHA-4 z Ivory Feel posiada najnowszą technologię czujników do dokładnego przełożenia niuansów gry na ekspresję.

Graj w każdym stylu z szerokim wyborem brzmień

Nawet jeśli grasz głównie klasycznymi, akustycznymi brzmieniami, czasami zdarzają się sytuację, kiedy potrzebujesz dodatkowych do różnych piosenek i stylów. FP-60 daje Ci ogromny wybór opcji brzmieniowych (elektryczne pianina, smyczki, organy i syntezatory) dla praktycznie każdego gatunku muzycznego. Co więcej możesz przechowywać najlepsze brzmienia - plus wiele użytecznych ustawień - w 30 rejestratorach użytkownika dla szybkiego przywołania. Dedykowany suwak głośności jest łatwo dostępny, pozwalając Ci na natychmiastowe dostrojenie brzmienia.

Eleganckie i atrakcyjne w każdym ustawieniu

Podczas gdy FP-60 jest wyposażone w najnowszą technologię i funkcje oszczędzające czas dla zajętych muzyków, a jego wygląd gwarantuje prostotę i wyrafinowanie. Oparty na designie FP-90 oferuje stylowy, elegancki wygląd. Do użycia domowego możesz dobrać statyw KSC-72 i listwę KPD-90 aby uzyskać wyrafinowany wygląd. Statyw KSC-73 jest stabilny i wytrzymały, podczas gdy listwa KPD-90 obsługuje Progressive Damper Action, zapewniając ciągłą reakcję na tradycyjne techniki odtwarzania.

Wbudowany system brzmieniowy, gotowy do koncertów

Z powodu ograniczeń wielkości pokładowe systemy głośnikowe w typowych pianinach mobilnych wytwarzają dźwięk wystarczający jedynie do gry i ćwiczeń w domu. Jednak dzięki wyrafinowanemu projektowi prosto z flagowego FP-90 - FP-60 to potężne brzmienie w małym rozmiarze, eliminując potrzebę noszenia dodatkowych, zewnętrznych systemów brzmieniowych. Głośniki i zintegrowany wzmacniacz był ostrożnie dostrajane do precyzyjnej reprodukcji każdego detalu tonalnego, a dedykowane głośniki były montowane w obudowę pianina, żeby zapewnić bogate, zachwycające brzmienie o szerokim zakresie. Z trzyczęściowym EQ na panelu przednim niezwykle łatwo dopasować brzmienie do własnych potrzeb.

Podłącz swój smartfon lub tablet poprzez Bluetooth i rozszerz kreatywne możliwości

Z łącznością Bluetooth w FP-30 możesz bezprzewodowo sparować swój smartfon i tablet i zmień sposób ćwiczeń i występów. Przesyłanie muzyki przez pokładowe głośniki pianina jest niezwykle łatwe, perfekcyjne do wspólnej gry w domu lub użycia jako podkładu na koncercie. Instalacja darmowej aplikacji Roland Piano Partner 2 na twoich urządzeniach pozwala Ci na większą kreatywność, zapewniając dostęp do wszystkich rodzajów akompaniamentu rytmicznego, który inteligentnie podążą za granymi akordami. Obsługuje również MIDI poprzez Bluetooth, pozwalając Ci używać FP-60 z aplikacją GarageBand dla iOS i wielu innych aplikacji muzycznych.

OPINIE o Roland FP60 BK w pełnym zestawie (Listwa + statyw)