Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Apollo Solo USB Heritage interfejs audio

EAN: 819937003158

Apollo Solo USB Heritage interfejs audio

Edycja specjalna popularnego interfejsu Apollo Solo USB firmy Universal Audio, z dołączonym pakietem wtyczek UAD wartym ponad 1300 USD.

 

Apollo Solo USB Heritage Edition posiada wszystkie zalety popularnego Apollo Solo USB, w tym wiodącą w swojej klasie konwersję audio UA, dwa przedwzmacniacze mikrofonowe Unison i przetwarzanie wtyczkami UAD w czasie rzeczywistym SOLO Core. I idzie o krok dalej dzięki pakietowi oprogramowania składającego się z 5 nagradzanych wtyczek UAD, zawierającego kolekcje Teletronix®,Pultec® i UA.

 

Edycja specjalna zawierające kolekcje kultowych analogów UAD

Charakterystyczną funkcją Apollo jest przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing), pozwalające na uruchamianie pełnej biblioteki wtyczek UAD z prawie zerową latencją. Idąc o krok dalej, Apollo Solo USB Heritage Edition oferuje 5 tytułów wysokiej klasy wtyczek o wartości ponad 1300 dolarów – w tym pełny pakiet kompresorów UA Teletronix i 1176, wszystkie korektory Pultec, przedwzmacniacze UA 610 Unison i Pure Plate Reverb. Te tytuły z Heritage Edition stanowią dodatek do pakietu „Realtime Analog Classics” Apollo Solo USB, co daje ci bibliotekę najwierniejszych emulacji klasycznych analogów, jaka kiedykolwiek została dołączona do profesjonalnego interfejsu audio.

 

Pełna biblioteka wtyczek UAD zawiera ponad 100 tytułów i oferuje wszystko, począwszy od klasycznych filtrów Mooga, poprzez taśmę Ampex, aż po pogłosy Lexicona – a kolejne pozycje są dodawane regularnie. Są to dokładnie te same wtyczki, których używają Billie Eilish, Kendrick Lamar, Dr. Dre, Foo Fighters i wielu innych.

 

Dwa preampy Unison: Uzyskaj brzmienie sprzętu takich firm jak Neve, Helios, API, Avalon i Manley i innych

Apollo Solo USB Heritage Edition jest wyposażony w dwa preampy mikrofonowe z obsługą Unison, pozwalające na nagrywanie z wiernymi symulacjami preampów mikrofonowych takich firm jak Neve, API, Manley, SSL Avalon, Helios i Universal Audio*. Technologia Unison to własna integracja sprzętowo-programowa dostępna wyłącznie w urządzeniach firmy Universal Audio, która dokładnie oddaje brzmienie tych pożądanych preampów lampowych i tranzystorowych – łącznie z impedancją wejściową, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniami obwodów na poziomie podzespołów oryginalnych urządzeń.

 

Technologia Unison została zastosowana także w wejściu Hi-Z, znajdującym się na przednim panelu Apollo Solo USB, co zapewnia dokładne dopasowanie impedancji i wzmocnienia dla cyfrowych modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych takich firm jak m.in. Fender, Marshall, i Ampeg.

 

Zbudowany dla muzyków, producentów muzyki elektronicznej i twórców piosenek

Apollo Solo USB Heritage Edition posiada solidną, całkowicie metalową konstrukcję, najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy i doskonałą konwersję dźwięku. Jest to idealne rozwiązanie dla muzyków, kompozytorów i producentów muzyki elektronicznej, którzy potrzebują jakości UA w kompaktowej formie.

 

Najważniejsze cechy

  •        Specjalna edycja popularnego interfejsu UA Apollo Solo USB – z 5 nagradzanymi tytułami wysokiej klasy wtyczek Teletronix®, Pultec® i UA – o wartości 1 300$.
  •        Przetwarzanie UAD SOLO Core do nagrywania przez wtyczki z klasycznymi kompresorami, korektorami, magnetofonami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi, wzmacniaczami gitarowymi z prawie zerową latencją.
  •        Symulacje preampów mikrofonowych i wzmacniaczy gitarowych w technologii Unison takich firm jak m.in. Neve®,API®,Avalon®,Manley®, Marshall® i Fender®
  •        Uruchamianie wtyczek UAD Powered Plug-Ins przez formaty VST, AU i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW.
  •        Zgodny z Pro Tools, Logic Pro, Cubase, Ableton Live i in.**
  •        Najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy do głośnego, szczegółowego, bezszumowego monitorowania.
  •        Bezkompromisowa, analogowa konstrukcja. Najlepsze podzespoły i wysoka jakość wykonania.
  •        Darmowe, wiodące w branży wsparcie techniczne – telefoniczne lub online – od doświadczonych realizatorów dźwięku.

 

 *Apollo Solo USB Heritage Edition obejmuje 5 tytułów wysokiej klasy wtyczek UAD oraz pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics”. Pozostałe wtyczki sprzedawane są osobno na stronie www.uaudio.com. Wszelkie znaki towarowe stanowią własność ich prawowitych właścicieli.

 **Apollo Solo USB nie jest zgodny z LUNA Recording System.

 

W skład pakietu Apollo "Heritage Edition" wchodzą:

UA 1176 Classic Limiter Collection

Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection

Pultec Passive EQ Collection

UA 610 Tube Preamp & EQ Collection

Pure Plate Reverb

 

 

Dołączony pakiet Realtime Analog Classics zawiera:

UA 610-B Tube Preamp & EQ

UA 1176LN Limiting Amplifier (Legacy)

UA 1176SE Limiting Amplifier (Legacy)

Pultec EQP-1A EQ (Legacy)

Marshall® Plexi Classic Guitar Amp

Pultec Pro EQ (Legacy)

Teletronix LA-2A Leveling Amplifier (Legacy)

Raw Distortion

Ampeg® SVT-VR Classic Bass Amp

Precision Channel Strip (Precision Mix Rack Collection)

Precision Reflection Engine (Precision Mix Rack Collection)

Precision Delay Mod (Precision Mix Rack Collection)

Precision Delay Mod L (Precision Mix Rack Collection)

RealVerb Pro Custom Room Modeler

OPINIE o Apollo Solo USB Heritage