Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Novation Bass Station II syntezator

Novation Bass Station II syntezator

Poza wszystkimi funkcjami standardowego Bass Station II — potężnego, analogowego syntezatora z filtrami o zmiennych trybach, modulacją, efektami, sekwenserem krokowym i nie tylko – AFX Station posiada również: 

Nowy, zatwierdzony przez Aphexa wygląd
Odważny, nowy design z fioletowymi akcentami i słynnym symbolem “A” czyni ten świetny syntezator instrumentem kolekcjonerskim. Nowe oznaczenia na górnym panelu czynią korzystanie z funkcji AFX Mode łatwiejszym.

Wyjątkowe opakowanie
Zaprojektowane przez Weirdcore, projektanta i wieloletniego kolaboratora Aphex Twin’a , pudełko jest od wewnątrz i zewnątrz pokryte wyjątkowymi grafikami z matowym finiszem i wysokiej jakości błyszczącymi akcentami. 

Zupełnie nowe patche
128 nowych brzmień i 7 nowych “nakładek” dla AFX Mode (zestawów różnych ustawień modulacji dla poszczególnych klawiszy, które możemy nakładać na brzmienia) autorstwa Noyze Lab, Perplex On, Richard Devine, r beny i Lightbath. 

Edytor nakładek w Novation Components
Nowy edytor w Novation Components pozwala na pełną kontrolę nad nakładkami. 

Główne cechy firmware’u v4.14 , pre-instalowanego na AFX Station:

Obwiednie o stałej długości i ilości powtórzeń
Obwiednie możemy przestawić na stałą długość, decay zostaje pominięty, a suwak decay steruje czasem trwania podtrzymania. Określona liczba powtórnych odtworzeń obwiedni to większa precyzja przy tworzeniu brzmień perkusyjnych. 

Większe możliwości kontroli nad suboscylatorem
Suboscylator śledzi pitch oscylatora 1 i może zostać odstrojony z wykorzystaniem parametrów coarse i fine do dowolnego interwału, dla delikatnego lub dramatycznego efektu. 

Oscillator Glide Diverge
Oscillator Glide Diverge pozwala na spowolnienie glide’u oscylatora drugiego względem pierwszego o wybraną wartość, tworząc ciekawy efekt, dodający ciężaru i charakteru liniom basowym, padom i leadom.

Edycja strojenia
Częstotliwość wyzwalana przez każdy klawisz może być zmieniana.

Tryb parafoniczny
Pitch obu oscylatorów może być kontrolowany oddzielnie. W ten sposób Bass Station II może grać dwa dźwięki jednocześnie, a z pomocą modów Ring i Filter możesz uzyskać bardzo ciekawe efekty.