Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Casio Casiotone CT-S1 WH keyboard

Cena: 1399 zł

Czekamy na premierę

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Casio

Casio Casiotone CT-S1 WH

Z przyjemnością informujemy, że do rodziny instrumentów CASIO dołącza właśnie Casiotone CT-S1. To cyfrowy instrument o minimalistycznym designie, który jest uzupełnieniem portfolio CASIO i plasuje się pomiędzy keyboardami a pianinami cyfrowymi. CT-S1 to nowość w serii Casiotone, zaprojektowana zgodnie z koncepcją „Twórz muzykę, zawsze i wszędzie”.

Misją CASIO jest ciągłe zapewnianie radości z tworzenia muzyki jak największej liczbie osób. Dzięki keyboardom Casiotone, marka udowadnia bycie pionierem w zakresie innowacji rynkowych a także wysoki poziom zrozumienia dla coraz bardziej zróżnicowanych potrzeb użytkowników instrumentów muzycznych.

Nowy CASIO CT-S1 jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, z pasją tworzących muzykę na co dzień. Dzięki minimalistycznemu designowi opartemu na czystych liniach, prostej klawiaturze, wbudowanych głośnikach i ograniczonym wyborze przycisków, instrument jest
bardzo uniwersalny – idealnie pasuje do każdego stylu i trybu życia.

Dzięki swojej kompaktowości, CT-S1 nadaje się do grania w domu i w podróży – zawsze i wszędzie. Jednocześnie moduł brzmieniowy CASIO AiX Sound Source i nowo opracowanydesign audio zapewniają wysoką jakość i pełnię dźwięku.

CT-S1 daje możliwość łączenia się ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami za pomocą sprzedawanego oddzielnie adaptera Bluetooth®, aby stworzyć jeszcze pełniejsze doświadczenie muzycznej przyjemności – od używania urządzenia jako bezprzewodowego głośnika, aż po granie w towarzystwie ulubionych utworów. Za pomocą aplikacji Chordana Play można zmienić tempo lub tonację odtwarzanych utworów. Dzięki widokowi nut i klawiatury, zaawansowani gracze są w stanie poszerzyć swój repertuar, a początkujący mają doskonałe wsparcie w swoich pierwszych muzycznych krokach.

  • 61 pełnowymiarowych klawiszy reagujących na dotyk
  • Dostępne w kolorze czarnym, białym lub czerwonym, aby dopasować się do Twojego stylu
  • Fortepian stereo oraz 60 innych brzmień zasilanych przez AiX
  • Potężny system głośników stereo typu bass-reflex z efektem surround
  • Łatwy rejestrator z jednym przyciskiem
  • Złącze USB-MIDI łączy się z bezpłatną aplikacją Chordana Play
  • Opcjonalny adapter WU-BT01 Bluetooth MIDI / Audio
  • Opcjonalna bateria 6xAA (w zestawie zasilacz sieciowy i pulpit na nuty)

 

OPINIE o Casio Casiotone CT-S1 WH