Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha DGX 670 BK pianino cyfrowe

EAN: 4957812658935

Cena: 3683 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha DGX 670 BK pianino cyfrowe

Zagraj solo lub z zespołem

 

DGX-670 umożliwia grę solo, ale może również wspomagać wykonawcę, pełniąc rolę całego zespołu akompaniującego. Jako dodatek do wysokiej jakości pianina cyfrowego, zaawansowane style akompaniamentu zapewniają podkłady w wielu gatunkach muzycznych, w tym pop, R&B i jazz. Aby ułatwić grę, można wyświetlać zapis nutowy na ekranie instrumentu. DGX-670 można łączyć ze smartfonem, mikrofonem i innymi urządzeniami, co sprawia, że gra staje się prawdziwą przyjemnością.

 

 

Flagowy fortepian koncertowy Yamaha CFX o długości 275 cm, łączy ze sobą jasne brzmienie wysokich tonów i potężny, rezonujący bas, które docierają do najdalszych zakątków każdej sali koncertowej. Ciesz się brzmieniem CFX umieszczonym w DGX-670, w pełni wykorzystując jego możliwości ekspresyjne.

 
Wtualne Modelowanie Rezonansu – Virtual Resonance Modeling (VRM)

 

W prawdziwym fortepianie akustycznym, po uderzeniu klawisza, struny i dźwięki rezonują w całym korpusie instrumentu, tworząc bogaty pogłos otaczający słuchacza. Wibruje nie tylko uderzona struna, ale również pozostałe, wraz z płytą rezonansową. Jest to jeden z powodów, dla których brzmienie fortepianu jest tak złożone i bogate.

 

Technologia VRM (Virtual Resonance Modeling) zastosowana w instrumencie wiernie oddaje skomplikowaną interakcję strun i płyty rezonansowej dla każdego z 88 klawiszy, sprawiając, że dźwięk jeszcze bardziej przypomina prawdziwe pianino akustyczne. Jako że rezonans jest wytwarzany na bieżąco w zależności od działania klawiszy i pedału, można dowolnie modulować dźwięk, zmieniając tempo uderzania w klawisze oraz tempo i siłę naciskania na pedał.

 

 

Proste i intuicyjne elementy sterujące pozwalają wybierać spośród brzmień fortepianów i innych instrumentów. Wypróbuj akustykę sali prób, sceny, katedry i innych miejsc, a także eksperymentuj zmieniając pozycje klapy fortepianu, aby poczuć subtelne różnice w brzmieniu.

 

 

Klawiatura Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) wyposażona jest w klawisze ważone, cięższe w dolnych rejestrach i lżejsze w górnych, dokładnie jak w fortepianie. Ćwicząc na tej klawiaturze, budujemy odpowiednią technikę gry i siłę palców, aby w przyszłości móc grać na fortepianie akustycznym.

 

Dwudrożny system posiada okrągłe 12-centymetrowe głośniki dla tonów średnich i niskich, oraz głośnik wysokotonowy. Nagłośnienie zaprojektowano tak, aby zapewnić doskonały odsłuch w pozycji pianisty, a akompaniament zoptymalizowano pod kątem skuteczności.

 

Podczas gry w słuchawkach, Stereophonic Optimizer pozwala pianiście poczuć przestrzenny dźwięk, sprawiając wrażenie jakby siedział przy fortepianie. Technologia ta powoduje, że dźwięki samplowanych fortepianów akustycznych wydają się być słyszalne z korpusu instrumentu. Zapewnia to naturalny i komfortowy odsłuch, eliminując dyskomfort charakterystyczny dla gry z użyciem słuchawek.

 

Style i brzmienia 

 

DGX-670 jest wyposażony w funkcję Adaptive Style, która automatycznie analizuje grę w czasie rzeczywistym i dopasowuje akompaniament do nastroju muzyki. Pianista grając z większą energią powoduje, że funkcja Adaptive Style wzbogaci akompaniament; zmieniając nastrój na łagodniejszy Adaptive Style uspokoi go podążając za pianistą. Akompaniament analizuje każdy fragment gry nadając utworom porywającego charakteru.

 
Simple Style - uproszczony akompaniament dla uwydatnienia brzmienia

 

Jeśli chcesz stonować aranżacje i podkreślić brzmienie instrumentu na którym grasz, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zredukować akompaniament do partii perkusji i basu.

 

 

Smart Chord sprawi, że będziesz brzmiał jak profesjonalista, nawet jeśli dopiero uczysz się grać. Za pomocą jednego palca lewej ręki Smart Chord stworzy całe akordy, od prostych triad popowych do skomplikowanych, septymowych i nonowych akordów jazzowych. Style akompaniamentu tworzą Twój wirtualny zespół, więc możesz od razu przejść do grania muzyki.

 

 

Unison i Accent to funkcje, które otwierają szeroki wachlarz możliwości ekspresyjnych. Grając dowolną frazę, naciskając jednocześnie pedał nożny, funkcja Unison sprawi, że akompaniujący styl zagra w unisonie z Tobą. Pozwala to na wykonywanie charakterystycznych przebiegów występujących w kultowych utworach lub tworzenie własnych zagrywek, które może naśladować cały zespół. Funkcja Accent umożliwia dodanie rytmicznych akcentów w celu podkreślenia wybranych nut poprzez nieco mocniejszą grę.

 

Instrument wyposażony jest w 630 różnorodnych, wysokiej jakości brzmień, w tym wspaniałych fortepianów, pianin elektrycznych, organów, instrumentów dętych, smyczkowych, perkusyjnych i wiele innych. DGX-670 w najdrobniejszych detalach odtworzy saksofony z charakterystycznym efektem wydmuchiwanego powietrza, czy dźwięczące gitary oraz ciepłe, rezonujące smyczki. Co więcej, specjalne brzmienia Super Articulation w realistyczny sposób naśladują wiele technik wykonawczych i charakterystycznych cech brzmieniowych kojarzących się z poszczególnymi instrumentami.

 

 

Technologia Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń takich jak smartfon/tablet na głośnikach DGX-670. Graj i śpiewaj z ulubionymi piosenkami, lub po prostu słuchaj muzyki.

*Dostępność funkcji Bluetooth audio zależy od kraju dystrybucji.

 

 

Aplikacja Yamaha Chord Tracker, dostępna na tablety i smartfony, pomaga w ćwiczeniach i występach na żywo poprzez automatyczne wyodrębnienie sekwencji akordów w utworach audio zapisanych na Twoim urządzeniu.

* Aplikacja nie jest kompatybilna z utworami pochodzącymi z serwisów subskrypcyjnych lub serwisów streamingowych. Pliki utworów muszą być twoją własnością.

 

 

Możliwość podłączenia mikrofonu do instrumentu i wyświetlania słów piosenek na ekranie pozwala śpiewać podczas grania, lub odtwarzania utworu. Co więcej, można zastosować różne efekty, takie jak chorus, do własnego śpiewu. Aby czerpać z tego jeszcze więcej radości, można wyciszać partie wokalne w nagraniach audio i śpiewać razem z ulubionymi wykonawcami lub zamiast nich.

 

 

Pliki audio (format WAV) zapisane w pamięci USB flash mogą być odtwarzane na instrumencie. Możesz również nagrywać swoje występy jako pliki audio na pamięć USB flash, co ułatwia edycję nagrań w komputerze i udostępnianie ich przez Internet.

 

 

Funkcje lekcji to przyjemny sposób na naukę i opanowanie utworów, korzystając z zapisu nutowego wyświetlanego na ekranie instrumentu. Na przykład, gdy ćwiczysz partię prawej ręki, odtwarzanie lewej ręki i pozostałych partii będzie wstrzymane, aż prawidłowo zagrasz nuty. Dzięki temu można płynnie ćwiczyć melodie i frazy - nawet jeśli jesteś początkującym muzykiem.

 

 

  

OPINIE o Yamaha DGX 670 BK