Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha EZ-300 z podświetlanymi klawiszami

EAN: 4957812660181
Nowość

Yamaha EZ-300 z podświetlanymi klawiszami

Klawisze podświetlane  - sprawia, że ​​gra jest zabawna od pierwszego razu! Po prostu graj na podświetlonych klawiszach i słuchaj pięknej muzyki - naturalnie i bez wysiłku. Łatwo jest się uzależnić i dobrze się bawić ćwicząc i grając. A jeśli chcesz się więcej doskonalić, ćwicz we własnym tempie dzięki trzem funkcjom lekcji. Pracuj osobno nad prawą i lewą ręką, a nawet podziel utwór na osobne sekcje w celu powtórzenia ćwiczeń. Klawisze podświetlenia prowadzą Cię przez cały czas, pomagając cieszyć się grą - nawet jeśli nie potrafisz czytać nut.

Odtwórz ulubione piosenki. EZ-300 zawiera 202 wbudowane utwory, które spodoba się całej rodzinie. Z popularnymi hitami i słynnymi piosenkami, które słyszałeś i chcesz zagrać na pianinie - od piosenek pop, piosenek dla dzieci, klasyki i nie tylko. Możesz bawić się razem z piosenką lub po prostu słuchać jej odtwarzanej automatycznie. Co więcej, możesz używać EZ-300 z komputerem, aby dodać jeszcze więcej ulubionych. Piosenki pop Obejmuje: Happy, It’s My Life, Viva La Vida, Bad Romance, Shape of You, Duele El Corazon, Titanium, Perfect, Treasure i Coś takiego. Różne piosenki Obejmuje: Frère Jacques, Old MacDonald Had a Farm, Aloha Oe, Santa Lucia, Brahms 'Lullaby, Menuett BWV Anh.114, Prelude op.28-15 "Raindrop", Für Elise, Twinkle Twinkle Little Star i Turkish March… oraz wiele innych.

Ciesz się grą z autentycznymi dźwiękami różnych rzeczywistych instrumentów muzycznych. EZ-300 posiada łącznie 622 wbudowanych brzmień instrumentów (nazywanych Voices). W zestawie znajdują się specjalne brzmienia „Live”, które zawierają faktycznie nagrane próbki fortepianu, instrumentów smyczkowych i instrumentów dętych. Za pomocą tej jednej klawiatury możesz grać na ogromnej różnorodności autentycznych instrumentów muzycznych i występować z niesamowicie pełnym dźwiękiem. Ponadto dostępna jest funkcja Touch Response, która umożliwia ekspresyjne sterowanie głośnością poprzez mocne lub ciche uderzanie w klawisze - pomagając zapoznać się z muzyką podczas wyrażania siebie, jednocześnie bawiąc się funkcjami automatycznego akompaniamentu z  różnymi efektami.

EZ-300 to 61-klawiszowa klawiatura wrażliwa na dotyk - specjalnie wyposażona w klawisze podświetlające i zaprojektowana jako podstawowy model przenośnej klawiatury dla początkujących graczy. Stylowy i wszechstronny, pozwala ćwiczyć, grać i występować z różnymi funkcjami lekcji i autentycznymi dźwiękami instrumentów. Wygodna funkcja Light Guide pokazuje, które nuty należy grać za pomocą klawiszy świetlnych Łącznie 202 wbudowane utwory demonstracyjne, w tym utwory popularne i znane, a także utwory do nauki Autentyczne i naturalne brzmienia instrumentów - w sumie 622 - w tym rzeczywiste próbki fortepianu Różnorodne użyteczne funkcje, w tym 205 dynamicznych stylów automatycznego akompaniamentu, które wzmocnią Twoje wykonanie Funkcja rozszerzania utworów, która pozwala grać i ćwiczyć ulubione utwory Eleganckie srebrno-białe wykończenie, które podkreśli każde wnętrze.


Specyfikacja:

 • Wrażliwa na dotyk 61-klawiszowa
 • podświetlana klawiatura
 • 622 wysokiej jakości brzmienia, w tym realistyczne próbki fortepianu
 • 48-głosowa polifonia
 • Zupełnie nowe efekty DSP i 11 brzmień
 • Super Articulation Lite
 • 205 automatycznych stylów akompaniamentu
 • 26 rodzajów harmonii i 150 rodzajów arpeggio
 • „Keys to Success“ oraz funkcje lekcji
 • Tryb Duo
 • Easy Song Book dostępny do pobrania
 • USB TO HOST umożliwiający dwukierunkowy
 • transfer MIDI i audio
 • Melody Suppressor analogowego i cyfrowego wejścia audio

OPINIE o Yamaha EZ-300