Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha SHS-500 BK keyboard

EAN: 4957812634731

Cena: 1165 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha SHS-500 BK

Sonogenic SH-500 to nowy rodzaj instrumentu w ofercie Yamaha. Jest on doskonały dla wszystkich, którzy chcą tworzyć muzykę, jednak nie wiedzą jak zacząć. Keytar (połączenie angielskich słów „Key”board oraz Gui„tar”) daje wolność na scenie, pozwala tańczyć, skakać i grać jednocześnie!

Tryb Jam Mode pozwala grać Twoje ulubione utwory. Po prostu połącz instrument z darmową aplikacją „Chord Tracker” i graj razem z ulubionymi piosenkami ze swojego urządzenia mobilnego. Nieważne, który klawisz wciśniesz, instrument automatycznie dopasuje odpowiednie nuty do utworu. Nie musisz się zatem martwić o granie niepoprawnych dźwięków, technikę palcowania, czy nawet skalę lub akordy.

SH-500 posiada 30 różnych brzmień instrumentalnych. W jego palecie znajduje się wiele barw od syntezatorów, aż po dźwięki perkusyjne. SHS-500 pozwala grać w dowolnym gatunku muzycznym. Posiada 37 ekspresyjnych mini klawiszy, które mimo swoich rozmiarów gwarantują naturalną, precyzyjną i szybką reakcję na grę muzyka.

Jest to smukły i niezwykle lekki instrument. Waży mniej niż 1,5kg i może pracować na baterie, dzięki czemu jest niezwykle przenośny. Możesz na nim grać gdziekolwiek chcesz!

■Funkcja JAM pozwala grać ulubione utwory bez posiada żadnych umiejętności muzycznych
■37 mini klawiszy reagujących na dotyk
■30 wysokiej jakości brzmień instrumentalnych oraz 48 głosów polifonii
■Programowalne pokrętło sterujące, pitchbender oraz pokrętło modulacji
■Interfejs USB Audio & MIDI
■Bezprzewodowa łączność Bluetooth MIDI

Kontrola nad dźwiękiem na żywo
Oprócz standardowych pokręteł modulacji oraz pitch-bendera, SHS-500 posiada także programowalne pokrętło, które pozwala sterować szerokim zakresem efektów. Gwarantuje to jeszcze bardziej ekspresyjne i dynamiczne występy. Możesz także przypisać dowolny efekt do swojego pokrętła modulacji!

Łączność
SHS-500 posiada złącze MIDI (mini-DIN), które pozwala połączyć się z zewnętrznym instrumentem cyfrowym, takim jak syntezator lub inny instrument MIDI. Podłącz swoje urządzenie mobilne, za pomocą Bluetooth lub komputer za pośrednictwem USB, tworząc 2- drożne środowisko audio i MIDI.

Przykuwaj uwagę!
SHS-500 to stylowy i nowoczesny instrument. Jest dostępny w dwóch wersjach wykończenia: czarnej i czerwonej.

OPINIE o Yamaha SHS-500 BK