Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Roland FP10 w pełnym zestawie ze statywem oraz pedałem nożnym (KSCFP-10 oraz DP10)

Cena: 2725 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Roland

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Roland FP10 w pełnym zestawie ze statywem oraz pedałem nożnym (KSCFP-10 oraz DP10)

Zestaw zawiera:
1x pianino FP10
1x statyw KSC-FP10
1x pedał nożny DP-10

Poczuj muzykę z ekspresyjną klawiaturą PHA-4

Gra na pianinie to ekspresja. Klawiatura PHA-4 Standard dostarcza reakcje i odczucie gry znane z najlepszych pianin akustycznych z każdym niuansem, niezależnie czy grasz delikatnie czy agresywnie, wychwyconym z technologią Rolanda wykrywającą dotyk. Dzięki wysokiej rozdzielczości wykrywania i wychodzenia do szybkiego powtarzania klawiszy, klawiatura PHA-4 wiernie przekłada się na dźwięk najsubtelniejszych różnic w dynamice i tonie. Dbałość o szczegóły zauważysz jako cięższą masę młota w niskich rejestrach i lżejszą w wysokich. Dotknij białych klawiszy, a poczujesz rewolucyjny materiał pochłaniający wilgoć, który odtwarza naturalną fakturę i wrażenie dotykowe prawdziwej kości słoniowej - a do ekspresyjnych technik pedałowania, wystarczy podłączyć opcjonalny pedał DP-10.

Autentyczne brzmienie angażujące początkujących i inspirujących profesjonalistów

Znajdziesz inne instrumenty w zakresie cenowym FP-10 - ale żadne nie będą posiadały brzmienia z takiej ligi. Silnik dźwiękowy SuperNATURAL firmy Roland zapewnia autentyczny dźwięk fortepianu, który jest wyrazisty i żywy, bez względu na to, czy jesteś początkującym uczniem podstawowych technik, czy doświadczonym graczem, który wymaga szczegółowej artykulacji i reakcji. Dynamiczny dźwięk fortepianu rozchodzi się po pokoju przez potężne głośniki na pokładzie - lub przez słuchawki, które pozwalają cieszyć się graniem przez całą dobę.

Rozwiń swoją muzyczną kreatywność dzięki wbudowanym dźwiękom, ćwiczeniom i aplikacjom

Dzięki nowoczesnym funkcjom w FP-10 gra staje się przyjemna i produktywna. Możesz zdobyć kreatywność w każdym gatunku muzycznym dzięki wbudowanym dźwiękom, takim jak organy, elektroniczne pianina i smyczki. Zwiększysz timing za pomocą wbudowanego metronomu i nauczysz się szybciej dzięki trybowi Twin Piano, który pozwala uczniowi i nauczycielowi siedzieć obok siebie i grać w tym samym zakresie klawiszy. Dodatkowo, dzięki łączności Bluetooth i MIDI, możesz połączyć się ze światem DAW i aplikacji od Apple GarageBand po Roland Piano Partner 2 *. 

* Funkcja rytmu nie jest dostępna na Piano Partner 2.

Najbardziej kompaktowe 88-klawiszowe cyfrowe pianino w swojej klasie

Jeśli preferujesz pełnowymiarowe 88-klawiszowe pianino - jednak nie masz wystarczająco dużo miejsca w domu.. FP-10 jest odpowiedzią. Jako najbardziej kompaktowe 88-klawiszowe cyfrowe pianino w swojej klasie FP-10 ma wymiary 1284 x 258 mm (szerokość/głębokość), dzięki czemu możesz grać wszędzie - i przemieszczać je w łatwy sposób. Dla jeszcze większej elastyczności ruchu, używaj przenośnego statywu keyboardowego KS-12 lub osiągnij autentyczny fortepianowy look z dedykowanym statywem KSCFP-10.

Cechy Charakterystyczne:

 • Bogate brzmienie wspierane przez silnik SuperNATURAL Rolanda
 • 88-klawiszowy format z akcją młoteczkową w kompaktowej obudowie
 • klawiatura PHA-4 zapewnia autentyczne reakcje dla maksymalnej ekspresji
 • Wyjście słuchawkowe oraz cicha praca klawiatury pozwalają cieszyć na grę w każdej chwili, bez przeszkadzania innym
 • Pokładowe głośniki ekspresyjnie odtwarzają twoją grę
 • Wbudowany Bluetooth MIDI/USB MIDI do podłączenia Garageband, komputera lub oprogramowania DAW
 • Aplikacja Roland Piano Partner 2 pozwala na wybór brzmienia, ustawienie metronomu i wiele więcej, z poziomu smartfona
 • Tryb Twin Piano jest idealny do nauki, pozwala nauczycielowi i uczniowi grać ramię w ramię w tym samym zakresie tonalnym.
 • Opcjonalny statyw (KSCFP10) zapewnia klasyczny wygląd

Roland KSC-70 Digital Stand to gładki i elegancki dodatek, idealny dla zapalonych profesjonalistów. Ostrożnie stworzony do obsługi pianina cyfrowego Roland FP-10. Wykonane z wytrzymałych i wytrzymałych materiałów KSC-FP10 jest zarówno mocne, jak i stabilne. Wyposażony w czarne wykończenie, stojak i pianino cyfrowe tworzą bardzo nowoczesny i stylowy design, odpowiedni do wszystkich współczesnych wnętrz.

Dane techniczne

 • Kolor: czarny
 • Materiał: drewniany

Roland DP-10 - pedał dumper (sustain)

 • zastosowanie jako: sustain, dumper lub przełącznik do instrumentów klawiszowych
 • funkcja half dumper (półtłumienia)
 • obudowa: metalowa z gumową podkładką uniemożliwiajacą przemieszczanie
 • przewód: zabudowany
 • złącze: jack stereo

OPINIE o Roland FP10 w pełnym zestawie ze statywem oraz pedałem nożnym