Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Arturia RackBrute Travel Case

EAN: 3760033531267

Arturia RackBrute Travel Case

Podróżuj ze swoim sprzętem w prawdziwie profesjonalnym stylu! Od teraz możesz być spokojny, że twój ekosystem MiniBrute 2 będzie bezpieczny. Nawet wtedy, gdy sytuacja wymaga złożenia go i przeniesienia w inne miejsce. W całości zmieści się on do wysokiej jakości dedykowanej mu torby.  Ponieważ waga sprzętu modularnego i syntezatora może być spora, Arturia dorzuca również opaskę, dzięki której łatwo wrzucimy torbę na ramię. Dlatego też dzięki rozmiarom i solidnej budowie, torba eurorack zapewnia bezpieczeństwo w podróży w każdych okolicznościach.

 

 

Podróżuj ze swoim sprzętem w prawdziwie profesjonalnym stylu! Od teraz możesz być spokojny, że twój ekosystem MiniBrute 2 będzie bezpieczny. Nawet wtedy, gdy sytuacja wymaga złożenia go i przeniesienia w inne miejsce. W całości zmieści się on do wysokiej jakości dedykowanej mu torby.  Ponieważ waga sprzętu modularnego i syntezatora może być spora, Arturia dorzuca również opaskę, dzięki której łatwo wrzucimy torbę na ramię. Dlatego też dzięki rozmiarom i solidnej budowie, torba eurorack zapewnia bezpieczeństwo w podróży w każdych okolicznościach. Co więcej, do torby zmieśczą się również inne produkty Arturii: MiniBrute 2 lub 2s wraz z rackiem RackBrute 3U lub 6U.

 

 

Technologia od zawsze wpływała na to, jak ludzie tworzyli muzykę, jednak ten trend tylko przyspieszył w latach 60.. W latach 90. było już jasne, że to z pewnością nie ulegnie zmianie. Frédéric and Gilles, dwóch francuskich inżynierów, dzieliło pogląd, według którego technologia powinna umożliwić tworzenie muzyki każdemu. Ich pierwszy produkt, Storm, był wirtualnym studio typu wszystko w jednym” i pozwalał tworzyć muzykę łatwo i za małe pieniądze. Od 2003 roku producent torby eurorack rozpoczął pracę nad legendarnymi analogowymi syntezatorami w formacie cyfrowym. Ich pierwszy produkt, Modular V, przyjęto bardzo gorąco i stał się on wielkim sukcesem inżynierów z Francji. Co wiecej, wiele innych instrumentów wypuszczono w następnych latach. Dlatego też dużo więcej muzyków zyskało dostęp do legendarnych brzmień, o których do tej pory mogliby tylko marzyć. Produkty Arturii bazują na technologii TAE® (True Analog Emulation). To zaawansowana technologia audio pozwalającej na dokładne modelowanie zachowania układów analogowych na komputerach.

 

OPINIE o Arturia RackBrute Travel Case