Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Pioneer HDJ-2000MK2-S słuchawki DJ

Produkt archiwalny

Zobacz pozostałe produkty producenta Pioneer

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Pioneer HDJ-2000MK2-S

Pioneer HDJ 2000 Mk2 to Najnowsze dynamiczne, zamknięte słuchawki djskie firmy Pioneer zbudowane w oparciu o lekką magnezową konstrukcję.

HDJ 2000 Mk2 zapewniają znakomitą przejrzystość z czystą separacją i maksymalnym komfortem niezależnie od tego, w jakim środowisku się znajdujesz - w wypełnionym po brzegi klubie, czy w studio muzycznym.Pioneer HDJ-2000 Mk2 wyposażono w 50 mm przetwornik i wydajne magnesy, które tworzą dźwięk o niezwykłej rozdzielczości, od basu, po wysokie tony, i znakomicie nadają się do zastosowań studyjnych. HDJ 2000 Mk2 mogą przyjmować sygnał wejściowy o mocy 3,500 mW, dzięki czemu zapobiegają zniekształceniom, nawet przy wysokich poziomach odsłuch. Wytrzymała obudowa zapewnia eliminację rezonansu.

 

Korzystając z lekkiego i mocnego mechanizmu obrotowo/łamanego wykonanego z magnezu słuchawki Pioneer gwarantują wytrzymałość i komfort podczas użytkowania oraz łatwość transportu. Każdy nausznik HDJ oferuje znakomitą izolację i możliwość obrotu o 90 stopni dzięki specjalnej konstrukcji zawiasu z opcją automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej, co zapewnia niezwykłą elastyczność, zwłaszcza dla użytkowników preferujących monitorowanie typu ‘naramiennego'.

 

W celu udoskonalenia monitorowania pomyślano również o przełączniku stereo/mono. Odporna na nagrzewanie się uretanowa pianka (z pamięcią kształtu) nauszników 2000 pokryta jest komfortową skórą proteinową zapewniają niezwykłą wygodę: długie sesje w klubie, czy w studio nie będą już, tak męczące.HDJ-2000 Mk2 można złożyć do transportu, dzięki czemu zajmują mniej miejscai posiadają zdejmowalne złącze mini XLR. HDJ 2000 Mk2 nie tylko są znakomitym partnerem dla mikserów serii Pioneer DJM, ale również posiadają stylowe, aluminiowe wykończenie pasujące do przycisków play/cue  odtwarzaczy serii CDJ.

 

Dostępne kolory: czarny, biały, srebrny 

 

Specyfikacja:

- Lekka konstrukcja magnezowa

- Proteinowa skóra wyściełania nauszników z wypełnieniem z pianki pamiętającej kształt

- Demontowalne złącze Mini XLR

- Konstrukcja zawiasu typu 'i-hinge' z możliwością obrotu o 90° z automatycznym powrotem

- Typ: Zamknięte słuchawki dynamiczne

- Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz

- Impedancja: 36 Ω

- Czułość: 107 dB

- Maksymalna moc wejściowa: 3,500 mW

- Przetworniki: 50 mm kopułki

- Przewód: 1.2-m zwinięty (3 m po rozciągnięciu)

- Wtyk: 3.5 mm 3P mini-wtyk (pozłacany, typ gwintowany)

- Waga: 290 g (bez przewodu)

- Akcesoria: Etui, 6.3 mm 3P adaptor wtyku pozłacany, typ gwintowany

AKCESORIA dla Pioneer HDJ-2000MK2-S

OPINIE o Pioneer HDJ-2000MK2-S