Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Focusrite Scarlett Solo 2Gen interfejs audio USB

Najpopularniejszy

Cena: 388 zł

raty 10 x 38.8 zł

raty 10 x 38.8 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Focusrite

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Focusrite Scarlett Solo 2Gen

Darmowe pluginy dla użytkowników interfejsów Focusrite! >CLICK<

 

Zapraszamy do świata wysokiej jakości nagrań, gdzie dźwięk oznacza wszystko – świata Focusrite !

Focusrite Scarlett Solo to karta muzyczna pracująca na złączu USB i zamknięta w ślicznej aluminiowej obudowie. Kompkatowe rozmiary pozwalają zabrać ją ze sobą do plecaka i zrealizować nagrania studyjnej jakości gdziekolwiek jesteś. kartę wyposażono w legendarny przedwzmacniacz mikrofonowy Focusrite, krystalicznie czyste wejście liniowe dla naszego instrumentu oraz głośne wyjście słuchawkowe i głośnikowe. Do zestawu dołączane jest z kompletne oprogramowanie oraz dźwięki, które są nam potrzebne do nagrywania i miksowania muzyki w podróży, w tym także z Ableton Live Lite.

Scarlett Solo jest częścią rodziny najlepiej sprzedających się interfejsów audio (kart muzycznych) USB na świecie. Genialny przedwzmacniacz mikrofonowy Focusrite pozwala na nagrywanie dźwięku w legendarnej jakości znanego z gamy Scarlettów. Scarlett Solo pozwala na jednoczesne nagrywanie dwóch ścieżek przy użyciu wejścia mikrofonowego i instrumentalnego.

Lekki, pięknie zaprojektowany i na tyle solidny, że możemy go wsunąć do plecaka, a następnie zamienić swój komputer Mac lub PC w przenośne studio nagrań. Ilekroć zostaniemy „natchnieni”, możemy w prosty sposób podłączyć swój instrument i zarejestrować dźwięk w jakości 24bit/96kHz. Unikalne wskaźniki wzmocnienia sygnału zmieniają się z zielonego na czerwony, gdy poziom sygnału jest zbyt wysoki, a fantastyczne wejście DI oddaje doskonale brzmienie naszego instrumentu z minimalnym ryzykiem zakłóceń. Możemy zanurzyć się w dźwięku, którego zakres dynamiki wynosi ponad 105dB i cieszyć się nim w naszych słuchawkach lub głośnikach monitorów. Przesuwając przełącznik na przednim panelu pozbywamy się rozpraszającego opóźnienia między tym co gramy i co możemy usłyszeć.

Dane techniczne :

  • Komunikacja z komputerem: USB 2.0
  • Ilość wejść analogowych: 2
  • Ilość wyjść analogowych: 2
  • Ilość wyjść cyfrowych: 1
  • Preampy mikrofonowe: 1
  • Preampy Liquid:
  • Oprogramowanie: Zawiera Ableton Live Lite, wirtualny syntezator Novation Bass Station, 1GB próbek Loopmasters, jak również pakiet plug-inów Focusrite Scarlett Plug-in Suite.

 

 

OPINIE o Focusrite Scarlett Solo 2Gen

MEDIA