Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

ALESIS iO4 USB - Wyprzedaż! -25% interfejs audio USB

Wyprzedaż

Produkt archiwalny

Zobacz pozostałe produkty producenta Alesis

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

ALESIS iO4 USB - Wyprzedaż! -25%

Dostępna tylko 1 sztuka!

Cztery kanały wysokiej jakości w niebywale niskiej cenie!
Posiadana liczba mikrofonów, preamp'ów, wtyczek VST, czy też Twój ulubiony soft muzyczny przestają mieć jakiekolwiek znaczenie w momencie, w którym nie masz możliwości przekazania sygnału audio do swojego komputera. Jak się okazuje IO4 jest doskonałym rozwiązaniem powyższego problemu.

 

Możliwości
iO4 jest kompaktowym interfejsem audio do zastosowań domowych, studyjnych i mobilnych. To 4-kanałowe urządzenie umożliwia nagrywanie i monitorowanie 8 kanałów (4 wejścia/4 wyjścia) w trybie 16-bitowym oraz 4 kanałów (2 wejścia/2 wyjścia) w trybie 24-bitowym. IO4 to wysoka jakość w formie, która bez najmniejszego problemu zmieści się w torbie lub plecaku oraz pełna funkcjonalność znajdująca swe miejsce w typowym studiu.

 

Wejścia/wyjścia

Urządzenie posiada 4 kanały wejściowe. Każdy z nich wyposażono w wejscie XLR, 1/4” gniazdo insertowe, oraz wejście liniowe 1/4” nadające się również do podłączenia gitary lub basu. IO4 posiada cyfrowe peamp'y oraz dysponuje zasilaniem phantom 48V dostępnym dla wszystkich - czterech wejść. Rzeczą, która wzbudza zainteresowanie u producentów jest możliwość podłączenia dodatkowej pary monitorów oraz skierowanie sygnału do procesora FX przy użyciu 4 dostępnych kanałów wyjściowych. Interface posiada również standardowe wyjście słuchawkowe 1/4”.

 

Znakomite przetworniki AD/DA

Wysokiej jakości przetworniki analogowo – cyfrowe bardzo wiernie konwertują sygnał, gwarantując rejestrację najdrobniejszych szczegółów. Urządzenie posiada również wejście/wyjście MIDI a komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB zarówno w przypadku Mac'a jak i PC.

 

Dodatki
W zestawie znajduje się również oprogramowanie Cubase LE firmy Steinberg, będące jednym z najbardziej znanych rozwiązań software'owych dostępnych na rynku. Swą popularność zawdzięcza intuicyjnemu interfejsowi który w łatwy sposób pozwala na komponowanie, nagrywanie, edycje i miksowanie materiału muzycznego.

 

Specyfikacja:

  • wejścia: 4x XLR i 4x 1/4” jack (mikrofon, linia, gitara)
  • włącznik zasilania phantom
  • cyfrowe preamp'y
  • wyjścia: 2x 1/4" Main  1/4" TRS Słuchawki
  • USB: 4 In, 4 Out (maksymalnie)
  • jakość przetworników: 24-bit, 48 kHz (maksymalne)
  • wskaźniki: trzykolorowy stereo LED (słupkowy)
  • kontrolery: MIDI In, MIDI Out, USB

OPINIE o ALESIS iO4 USB - Wyprzedaż! -25%