Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Universal Audio APOLLO SOLO Interfejs Audio Thunderbolt

EAN: 819937002922

Universal Audio APOLLO SOLO Interfejs Audio Thunderbolt

Przekształć swoje nagrania w płyty za pomocą oryginalnej konwersji, klasycznych narzędzi mikserskich i systemu nagraniowego LUNA firmy UA

Apollo Solo, wyposażony w wiodącą w swojej klasie konwersję Universal Audio, dwa preampy mikrofonowe Unison i zestaw wbudowanych efektów, umieszcza studyjną jakość nagrywania na twoim biurku. Ten zasilany magistralą interfejs audio 2 x 4 na Thunderbolt 3 dla komputerów Mac i Windows zawiera obszerną kolekcję wtyczek UAD do nagrywania wokali i instrumentów z prawie zerową latencją. A ponadto oferuje pełną integrację z przełomowym systemem nagraniowym LUNA firmy Universal Audio.

Technologia Unison™ do oszałamiających emulacji przedwzmacniaczy mikrofonowych i gitarowych

Technologia Unison w Apollo Solo daje brzmienie, odczucia i wrażenia najbardziej poszukiwanych na świecie lampowych i transformatorowych przedwzmacniaczy mikrofonowych i wzmacniaczy gitarowych. Zawiera on wtyczki UA 610-B Tube Preamp, Marshall® Plexi Classic Amplifier oraz Ampeg SVT-VR Classic Bass Amp – i może być rozszerzony o dostępne na wyłączność wtyczki ze sprzętami takich marek jak m.in. Neve®, Avalon,® SSL,® Fender®. Sekret tkwi w unikatowej integracji sprzętowo-programowej, która dostosowuje impedancję preampów instrumentalnych i mikrofonowych Apollo do emulowanego sprzętu – dla zapewnienia autentycznego analogowego dźwięku nieporównywalnego z innymi interfejsami nagraniowymi.

Przetwarzanie wtyczkami UAD w czasie rzeczywistym do nagrywania z prawie zerową latencją

Wywodzący się z wielokrotnie nagradzanych interfejsów Universal Audio Apollo, Apollo Solo otwiera gamę klasycznych barw analogowych z wykorzystaniem przetwarzania w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing). Apollo Solo, wyposażony w wewnętrzny procesor UAD-2 SOLO Core, pozwala na monitorowanie i nagrywanie poprzez pełną bibliotekę wtyczek UAD Powered Plug-Ins – z prawie zerową latencją, niezależnie od ustawienia bufora oprogramowania audio. To jakby mieć wirtualne studio analogowe, które mieści się w torbie na laptopa.

Biblioteka UAD zawiera ponad 100 tytułów i oferuje wszystko, od klasycznych filtrów Mooga, przez taśmę Ampex, aż po pogłosy Lexicon – a co kilka miesięcy dodawane są kolejne*. Są to dokładnie te same wtyczki UAD, których używają Billie Eilish, Kendrick Lamar, Dr. Dre, Foo Fighters i wiele innych.

System nagraniowy LUNA z przyspieszonym monitorowaniem w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring)

Apollo Solo współpracuje ze wszystkimi głównymi programami DAW, w tym m.in. Logic Pro, Ableton Live i Pro Tools. Ale z LUNA, potężną darmową aplikacją do nagrywania dla komputerów Mac firmy Universal Audio, staje się on w pełni zintegrowanym systemem nagraniowym. Program LUNA, wzmocniony przez funkcję przyspieszonego monitorowania w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring™), pozwala na nagrywanie i miksowanie w ramach intuicyjnego toku pracy w jednym oknie, z nieograniczoną liczbą ścieżek, pełną obsługą AU oraz dostępem do pakietu ekskluzywnych instrumentów i rozszerzeń LUNA.

Od zintegrowanego magnetofonu wielościeżkowego Studer i wzmacniacza sumującego Neve Summing, po instrumenty firmy Moog i in., LUNA przekształca Apollo Solo w niezwykle inspirującą platformę do tworzenia muzyki.

Zbudowany dla muzyków, producentów muzyki elektronicznej i twórców piosenek

Przenośna, zasilana magistralą Thunderbolt 3 konstrukcja, solidna, całkowicie metalowa obudowa, najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy i doskonała konwersja dźwięku Apollo Solo są idealne dla muzyków, twórców piosenek i producentów muzyki elektronicznej, którzy potrzebują jakości UA w kompaktowej formie.

Najważniejsze cechy:

 • Interfejs audio 2×4 na Thunderbolt typu desktop z wiodącą w swojej klasie konwersją dźwięku 24-bit/192 kHz,
 • Symulacje preampów mikrofonowych i wzmacniaczy gitarowych w technologii Unison takich firm, jak m.in. API®, Avalon®, Manley®, Marshall®, Fender®,
 • Przetwarzanie UAD w czasie rzeczywistym (Realtime UAD Processing) pozwala na nagrywanie z prawie zerową latencją z klasycznymi wtyczkami efektowymi UAD, bez względu na ustawienia bufora oprogramowania,
 • Produkuj z LUNA Recording System – bezpłatną, w pełni zintegrowaną aplikacją do nagrywania stworzoną dla Apollo (tylko Mac/Thunderbolt),
 • Zawiera studyjne kompresory, korektory, reverby, symulacje wzmacniaczy gitarowych i inne efekty, wchodzące w skład pakietu „Realtime Analog Classics”,
 • Najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy do głośnego, szczegółowego, bezszumowego monitorowania,
 • Połączenie z zasilaniem z magistrali dla komputerów Mac i z systemem Windows dla łatwego przenoszenia i ograniczenia plątaniny kabli.

Apollo Solo zawiera LUNA Recording System (Mac/Thunderbolt) oraz pakiet wtyczek UAD “Realtime Analog Classics”

 • UA 610-B Tube Preamp and EQ,
 • Marshall Plexi Classic Guitar Amp,
 • Ampeg SVT-VR Classic Bass Amp,
 • Raw Distortion Guitar Pedal,
 • Teletronix® LA-2A Compressor Legacy,
 • UA 1176LN® Compressor Legacy,
 • UA 1176SE Compressor Legacy,
 • Pultec® EQP-1A EQ Legacy,
 • Pultec® Pro EQ Legacy,
 • Precision Delay Modulation,
 • Precision Delay Modulation L,
 • Precision Reflection Engine,
 • Precision Channel Strip,
 • Realverb Pro.

OPINIE o Universal Audio APOLLO SOLO