? Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Echo Audiofire 12 interfejs firewire interfejs Fire Wire

Echo Audiofire 12 interfejs firewire interfejs Fire Wire

ECHO DIGITAL AUDIO to amerykańska firma, która już dawno zapisała się w historii rozwoju systemów rejestracji audio opartych o komputer. Pierwsze karty dźwiękowe tej firmy nagrywały muzykę już w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia! Ponad 20 letnie doświadczenie w konstruowaniu kart dźwiękowych opartych o DSP bezpośrednio przekłada się na jakość produkowanych dzisiaj kart oraz wydajność pisanych do nich sterowników.

ECHO AudioFire 12 to wysokiej jakości interfejs audio FireWire dedykowany wszystkim tym, którzy potrzebują wiele wejść i wyjść analogowych.
Jeśli już masz w studiu mikser, preampy mikrofonowe, samplery, instrumenty klawiszowe oraz tonę innych "klocków" i chcesz zapisać ich niepowtarzalny charakter na dysku Twojego komputera to ten interfejs audio jest dla Ciebie.

Tracktion.jpgWszystkie wejścia oraz wyjścia są symetryczne i są w stanie przetworzyć sygnał z rozdzielczością 24-bitów oraz częstotliwością próbkowania 192kHz. W większych instalacjach audio warto synchronizować ECHO AudioFire 12 z innymi urządzeniami za pomocą złączy WordClock. Do opisywanego interfejsu dołączone jest oprogramowanie rejestrujące Tracktion [wersja 2.2] w formie linku do ściągnięcia. Program ten zawiera wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do zmiksowania materiału audio; od nagrania po zgranie finalne.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
  • 12 wejść oraz wyjść analogowych, 24-bity/192kHz, 128-krotny oversampling
  • Sterowniki MAC i PC: ASIO2, WDM, GSIF2, Core Audio & Core Midi
  • Złącza: WordClock, FireWire, MIDI
  • 32-bitowy/1.6 gigaflop procesor DSP do przeliczania wszystkich operacji dotyczących przetwarzania sygnału przez kartę
  • Czytelny wskaźnik diodowy poziomu sygnału dla każdego kanału wejściowego
  • Oprogramowanie rejestrujące Tracktion w zestawie
  • Solidna aluminiowa obudowa z możliwością montażu w racku

AKCESORIA dla Echo Audiofire 12 interfejs firewire interfejs Fire Wire

OPINIE o Echo Audiofire 12 interfejs firewire interfejs Fire Wire