Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Adam T8V aktywny monitor studyjny

EAN: 4260113134238

Adam T8V aktywny monitor studyjny

Nowy monitor T8V to niedrogi, dwudrożny monitor studyjny, wyposażony w 8-calowy głośnik niskotonowy. Zaprojektowany na bazie technologii znanej z mniejszych modeli, zapewnia najlepsze właściwości brzmieniowe w swojej klasie.

 

T8V zachwyca mnóstwem użytecznych funkcji. Bezpośrednią, szybką reakcję w górze pasma, nawet w przypadku skomplikowanych transjentów zapewnia wstęgowa membrana głośnika wysokotonowego U-ART.
Tweeter U-ART (Unique Accelerated Ribbon Tweeter) to przełomowe rozwiązanie do nagrywania i miksowania w wysokiej rozdzielczości. Ma pasmo przenoszenia sięgające 25 kHz i jest połączony z precyzyjnym falowodem o tych samych cechach kontroli dyspersji, co falowód High Frequency Propagation (HPS), wykorzystywany we flagowej serii monitorów ADAM Audio – serii S. Falowody w dużym stopniu ujednolicają dyspersję wysokich częstotliwości, zapewniając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu, co uwalnia od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania.

 

Wzmacniacze pracujące w klasie D (20 W dla głośnika wysokotonowego i 70 W dla niskotonowego), uniwersalne zasilacze i zwrotnice sterowane przez DSP wywodzą się również z postępów technologicznych osiągniętych przy projektowaniu i produkcji monitorów serii S niemieckiego producenta.
Wzmacniacze wytwarzają potężne ciśnienie akustyczne na poziomie 118 dB na parę. Dzięki 8-calowemu wooferowi pasmo niskich częstotliwości T8V rozciąga się aż do 33 Hz! Miłośnicy niskich tonów mogą poczują się dopieszczeni!

 

T8V stanowi idealny odsłuch dla wszystkich, którzy marzyli o pracy z 8-calowym monitorem ADAM Audio, ale nie mogli sobie na niego pozwolić.
5-letni pełen serwis naprawczy daje użytkownikom dodatkowy komfort i pewność zakupu produktu najwyższej jakości.

 

Seria T firmy ADAM Audio

T to nowa seria przystępnych cenowo, profesjonalnych, dwudrożnych monitorów aktywnych marki ADAM Audio, oferująca bardzo wysoką wydajność. Składa się z trzech modeli: T5V z 5-calowym wooferem, T7V z 7-calowym i T8V z 8-calowym.

 

Wszystkie modele wykorzystują ten sam głośnik wysokotonowy U-ART, mają kolumny ze skośnymi ścięciami, bass-reflex umieszczony z tyłu, zwrotnicę i korektory sterowane przez wbudowany procesor DSP oraz gniazda pozwalające na różnorodne połączenia, a także są kompatybilne z subwooferami ADAM Sub7 i Sub8.

 

Małe wymiary monitorów (T5V i T7V) stoją w sprzeczności z ich wyjątkową wydajnością: szerokie pasmo przenoszenia, duży zakres dynamiki, doskonałe przenoszenie transjentów, szeroki idealny punkt odsłuchu i niewielkie rozmiary sprawiają, że oba modele monitorów idealnie pasują do małych pomieszczeń realizatorskich przy produkcji muzycznej, postprodukcji filmów i realizacji programów radiowych.


Z kolei popularność gatunków muzycznych opartych na niskich tonach, takich jak hip-hop, EDM, house, drum’n’bass oraz inne rodzaje EDM, stał się głównym przyczynkiem do stworzenia monitora T8V, który zapewnia potężną reprodukcję dźwięku bez kompresji, nawet przy bardzo dużych poziomach dźwięku.

 • Głośnik wysokotonowy: U-ART,
 • Głośnik niskotonowy: 8″,
 • Falowód HPS,
 • Moc wzmacniacza: Głośnik wysokotonowy: 20 W, głośnik niskotonowy 70 W (2 x Klasa D),
 • Czułość wejściowa: +4 dBu / -10 dBV,
 • Pasmo przenoszenia: 33 Hz – 25 kHz,
 • Maksymalny poziom szczytowy (@1m; para): 118 dB SPL,
 • Częstotliwość zwrotnicy: 2,6 kHz,
 • Złącza wejściowe: XLR / RCA,
 • Wzmocnienie/tłumienie wysokich i niskich częstotliwości o ± 2 dB,
 • Waga: 9,8 kg,
 • Wymiary: 400 x 250 x 335 (mm),
 • Zasilanie: 100–240 V,
 • Gwarancja: 5 lat [2 lata na części i robociznę oraz dodatkowe 3 lata (dostępne po rejestracji produktu).

OPINIE o Adam T8V