Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha HS 8 aktywny monitor studyjny

EAN: 4957812533089

Cena: 1299 zł

Chwilowo niedostępny

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Konkurs opinii - strona

Yamaha HS 8 aktywny monitor studyjny

Yamaha HS-8

Jeśli Twoje miksy brzmią dobrze na tych odsłuchach, będą one brzmieć dobrze wszędzie

Aktywne monitory bliskiego pola do domowego lub małego studia, wyposażone w legendarne, białe membrany Yamaha. Komplet odsłuchów obejmuje również dopasowany głośnik niskotonowy do przestrzennej produkcji 5.1.

Wysokiej wydajności głośniki oraz system mocowań

Eleganckie głośniki, wyposażone w białą membranę, stosowaną w monitorach z serii HS, zapewniają niezwykłą jakość brzmienia, która jest ponadto wzmocniona poprzez starannie zaprojektowany system mocowań. System śrub i specjalnie zaprojektowanych pierścieni eliminuje problem fałszywych drgań i rezonansu, pozwalając głośnikowi zapewnić jego pełny potencjał dźwiękowy. Kolejną cechą, która zwiększa wydajność głośnika niskotonowego jest specjalne dobrany magnes, produkujący dokładny, solidny dźwięk o niskich częstotliwościach. Ramy głośników wysokotonowych posiadają specjalny design o gładkich konturach, który minimalizuje straty tak, aby detale wysokich częstotliwości były niezwykle dokładne. Dodatkowa grubość ram głośników również minimalizuje rezonans, który może negatywnie wpływać na klarowność brzmienia. Ostatecznym rezultatem jest niezwykle gładkie, płynne i dokładne brzmienie w całym jego spektrum.

Korzyści wbudowanego zasilania i pracy w trybie Bi-amp (podwójne wzmacnianie)

Aktywne, podwójnie wzmacniane głośniki studyjne zapewniają najlepszą jakość brzmienia i właśnie dlatego stały się pierwszym wyborem profesjonalistów na całym świecie do monitoringu bliskiego i średniego pola. Oprócz oczywistych korzyści, wynikających z braku potrzeby posiadania oddzielnych wzmacniaczy zasilających, odsłuchy z serii HS mogą być idealnie dopasowane do niemal każdego systemu nagłaśniającego, zapewniając najwyższą jakość brzmienia i niezwykłą wydajność. Podwójne wzmacnianie oznacza, że oddzielne końcówki mocy są wykorzystywane do zasilania średnich, niskich oraz wysokotonowych głośników, eliminując interakcję między jednostkami, jak również przydźwięki i nieprawidłowości faz, wprowadzone przez pasywne sieci zwrotnicy. Oba głośniki mogą funkcjonować na optymalnym poziomie wydajności, zapewniając odpowiednio wysoką jakość brzmienia.

Duże magnesy w zaawansowanej konstrukcji obwodów magnetycznych

Jedną z cech monitorów z serii HS, którą na pewno usłyszysz, jednak nie zobaczysz jest bardzo duży magnes. W połączeniu z zaawansowaną konstrukcją obwodów magnetycznych, magnesy zapewniają potężny, jednolity, ściśle kontrolowany strumień magneśnicy, zapewniający wyjątkowo sprawne i gładkie brzmienie oraz duże możliwości w szerszym zakresie częstotliwości.

Przenośny, wszechstronny monitoring dla Twojej stacji roboczej

Wszystko, czego potrzebujesz do najlepszej klasy stereofonicznych możliwości produkcyjnych to stacja robocza oraz para głośników z serii HS. Taki system jest nie tylko przenośny i niezwykle łatwy w konfiguracji wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz, lecz może zapewnić wspaniałą wydajność monitoringu, która pozwoli Ci pracować w profesjonalnych warunkach. Możliwość regulacji reakcji głośników umożliwia dostosowanie ich do jak najlepszego brzmienia wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz.

HS8

2-drożny monitor studyjny bliskiego pola typu bass-reflex z niezależnymi wzmacniaczami głośników o konstrukcji 8" membrany głośnika niskotonowego oraz 1" cewki głośnika wysokotonowego.


-2-drożny monitor studyjny bliskiego pola typu bass-reflex z dwoma wzmacniaczami, 8" membraną oraz 1" cewką
-Charakterystyka częstotliwości 38Hz - 30kHz
-System dwóch wzmacniaczy głośników 75W LF oraz 45W HF zapewniający najwyższą wydajność oraz 120W mo
-Przełączniki ROOM CONTROL oraz HIGH TRIM
-Wejścia XLR oraz TRS jack kompatybilne z sygnałami symetrycznymi i niesymetrycznymi

OPINIE o Yamaha HS 8