? Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

AKG WMS40 MINI2 Dual Mix Set mikrofon bezprzewodowy

Promocja
Foto AKG WMS40 MINI2 Dual Mix Set

Stara cena 875 zł
Oszczędzasz 160 zł (18%)
Cena: 715 zł

raty 10 x 78.65 zł

raty 10 x 78.65 zł
raty 20 x 42.9 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta AKG

AKG WMS40 MINI2 Dual Mix Set mikrofon bezprzewodowy

Od znanego i będącego w ofercie systemu WMS Mini 40 różni się tym, że tym razem jest to system dwukanałowy. Praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy tego potrzebują, np. dla duetu wokalnego lub do obsługi instrumentu stereofonicznego. Wg zapewnień producenta system odznacza się znakomitą jakością dźwięku, wytrzymałością konstrukcji mikrofonów i prostotą obsługi.

Nowy WMS 40 MINI 2 Dual dostępny będzie w trzech zestawach – Vocal, Instrumental oraz Mix. Zestaw wokalowy składa się z dwóch kardioidalnych dynamicznych przetworników HT 40 MINI oraz bazy - SR 40 MINI DUAL. Zestaw instrumentalny AKG zamiast mikrofonów zawierać będzie dwa transmittery PT 40 MINI - najmniejsze w swojej klasie i o zadziwającej długości działania - do 30h na jednej baterii AA (!). Producent zapobiegawczo uzupełnił zestaw o dwa przewody gitarowe. Zestaw Mix to - jak sama nazwa wskazuje - połączenie obu powyższych, a więc zestaw idealny dla np. śpiewającego gitarzysty.

Baza systemu SR 40 Mini Dual posiada dwie uchylne anteny, wskaźnik wysterowania LED i dwa potencjometry głośności. Podłączanie, uruchamianie i kalibracja systemu to pełne plug&play, co wg producenta ma dać nam - muzykom - głowę wolną od myśleniu o sprzęcie. Wyjście JACK 1/4" jest symetryczne, co zapewni mocny i niskoszumny sygnał.

OPINIE o AKG WMS40 MINI2 Dual Mix Set mikrofon bezprzewodowy