Kup gramofon Reloopa i otrzymaj prezent

2023-08-08

W okresie od 1 sierpnia do 31 października 2023 r. za  każdy zakup gramofonu Reloopa z serii RP będziesz uprawniony do otrzymania specjalnego prezentu w postaci akcesoriów do gramofonów Reloopa. Aby się zakwalifikować, po prostu kup gramofon (maksymalnie dwa gramofony na osobę)!

 

Po zakupie gramofonu wypełnij formularz na stronie Reloopa.

 

UWAGA: konieczne będzie przesłanie faktury/paragonu oraz numerów seryjnych zakupionych gramofonów. Można zarejestrować maksymalnie dwa gramofony. Po rejestracji darmowy prezent zostanie wysłany na Twój adres w ciągu od 6 do 8 tygodni.

 

Co trzeba zrobić? 

 

1. KUP

 

Kup gramofony z serii RP Reloopa, w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2023 r. w wybranych sklepach internetowych lub stacjonarnych. 

 

2. ZAREJESTRUJ

 

Aby zarejestrować Twój zakup, kliknij w ten link i załącz dowód zakupu przed 1 listopada 2023.

 

3. OTRZYMAJ PREZENT

 

Po zweryfikowaniu Twoich danych, darmowy prezent zostanie wysłany na Twój zarejestrowany adres. Pamiętaj, że dostarczenie prezentu może zająć od 6 do 8 tygodni.

 

Oferta Reloopa jest stworzona dla didżejskich purystów, turntablistów, winylowców, kolekcjonerów płyt winylowych i herosów starej szkoły. Akcję Reloopa, trwa od 1 sierpnia do 31 października 2023 r.

 

Szczegóły akcji: https://www.reloop.com/free-gift-form