Nowości

2681 zł
2888 zł Cena regularna
2733 zł najniższa cena

#YamahaDay w Krakowie

2023-05-23

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów na #YamahaDay, który odbędzie się 7 czerwca 2023 roku w naszym sklepie w galerii Solvay Park na ulicy Zakopiańskiej 105 (I piętro) w Krakowie. Starujemy od 11!

 

#YamahaDay to cały dzień poświęcony serii CSP w ramach umowy agencyjnej z Yamaha Music Europe. Prezentację oraz fachowe doradztwo przeprowadzi nie kto inny, jak Krzystof Pająk - doskonały pianista, a przede wszystkim znawca instrumentów marki Yamaha. 

 

Podczas #YamahaDay będzie można na żywo usłyszeć oraz wypróbować model CSP-150.
 

Seria Clavinova CSP to wysokiej klasy instrumenty łączące doskonałe brzmienie fortepianu z najnowszymi, zaawansowanymi technologiami, które definiująnową erę pianin cyfrowych. Wpisując się w aktualne trendy, instrumenty te przyciągają nie tylko doświadczonych pianistów,ale także osoby, które chcąrozpocząć lub wznowić grę na pianinie. Specjalna aplikacja Smart Pianist otwiera świat na szeroką gamę brzmień, stylów akompaniamentu i utworów zapewniając intuicyjną obsługę za pomocą smartfonów i tabletów. Podświetlane diody w szybki i naturalny sposób wskazują początkującemu pianiście klawisze, które powinien uderzyć podczas nauki pierwszych utworów.

 

 

Rezerwujcie czas, do zobaczenia w Krakowie!