Kup interfejs Native Audio 1,2 lub 6 i uzyskaj dostęp do Izotope Elements

2023-03-29
Od marca 2023 r. po zakupie i rejestracji nowego interfejsu KOMPLETE AUDIO otrzymacie dodatkowo IZOTOPE ELEMENTS SUITE, niezbędne wtyczki do naprawy dźwięku, miksu i masteringu nagrań.
 

Native Komplete Audio 1, 2 i 6 to proste, wysokiej jakości interfejsy audio obsługujące do 24bit/192kHz. Są one również wyposażone w różnorodne oprogramowanie, które pomaga tworzyć muzykę. Obsługują wszystko, od nagrywania po miksowanie i występy live, ułatwiając tworzenie od pomysłu do ukończenie arcydzieła.

 

KOMPLETE AUDIO 1 jest idealny do jednoczesnego nagrywania dźwięku mono, takiego jak wokale i gitary. Wyposażony w dwa wejścia, jedno XLR dla wokalu i jack dla gitary lub innego liniowego sygnału. Do tego wyjście stereo RCA do głośników.

 

KOMPLETE AUDIO 2 ułatwia nagrywanie wysokiej jakości dźwięku stereo. Jest bardziej elastyczny, z dwoma wejściami combo (XLR/phone) do jednoczesnego podłączenia dwóch mikrofonów lub instrumentów oraz z dwoma wyjściami jack do podłączenia monitorów studyjnych lub systemu PA na scenie.

 

KOMPLETE AUDIO 6, Dzięki wysokiej jakości dźwięku, do 24 bitów/192 kHz, bardzo niskim opóźnieniom i elastycznym połączeniom 6 wejść/6 wyjść, KOMPLETE AUDIO 6 połączy całe twoje studio jak mikrofony, gitary, syntezatory, drum Maschine a nawet zrealizuje wysyłki i powroty efektów. Do tego 2 wejścia słuchawkowe, zasilanie phantom 48V, wejście/wyjście MIDI, 4 wyjścia analogowe (również kompatybilne ze sterowaniem CV/Gate) i dobrze widoczny miernik VU LED na górnym panelu dla 4 wejść i wyjścia master.

 

W zestawie oprogramowanie niezbędne do występów, komponowania i nagrywania, dzięki czemu możesz szybko zamienisz swoje pomysły na gotowe utwory:

  • ELEMENTS SUITE by IZOTOPE NOWOŚĆ wszystko czego potrzebujesz do wyczyszczenia swojego obrzmienia, pakiet wtyczek Neutron Elements, Ozone Elements, RX Elements i Nectar Elements
  • ABLETON LIVE 11 LITE - Najbardziej popularny DAW
  • MASCHINE ESSENTIALS - znakomity program do nagrywania wielu ścieżek zawierający instrumenty , efekty i brzmienia
  • GUITAR RIG 6 LE - lżejsza wersja zestawu MONARK - analogowa legenda syntezatorów
  • KOMPLETE START - bogaty zestaw instrumentów, efektów i brzmień gotowych do produkcji
  • MOD PACK - unikalny fazer, chorus I Flanger REPLIKA - znakomity rozbudowany delay
  • SOLID BUS - Świetny inspirowany legendą kompresor
  • TRAKTOR LE 3 - flagowe oprogramowanie dla DJ-ów w wersji Light
  • E-VOUCHER - na zakupy w sklepie online NI

 

Aby otrzymać zestaw wtyczek iZotope Elements Suite po zakupie interfejsu KOMPLETE Audio 1, 2, 6 należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

 

komplete-audio-izo-elements-landscape-1000x400-EN-all