Premiera Arturia MiniLab 3, MiniFreak, MiniFuse 4 i AUGMENTED Grand Piano!

2022-10-27

Niedawno swoją premiere miały aż 4 produkty od marki Arturia! Na rynku pojawiły się: Arturia MiniLab3, MiniFreak 4 oraz oprogramowanie Augumented Grand Piano! 

 

MiniLab 3

 

Od świetnej i ekspresyjnej mini klawiatury, przez pady, fadery i encodery bezpośrednio zintegrowane z Analog Lab i DAW, po miniwyświetlacz – każdy aspekt MiniLab 3 został zaprojektowany tak, aby był intuicyjny, efektywny i przyjemny w użyciu – dla początkujących i zawodowców.

 

MiniFreak

 

MiniFreak to polifoniczny hybrydowy syntezator, który łączy w sobie dwa cyfrowe silniki dźwiękowe z analogowymi filtrami, intuicyjną matrycą modulacji, sekwencerem, efektami stereo i 37-klawiszową klawiaturą slim, dzięki czemu otrzymujesz potężny instrument, który zapewnia wręcz nieskończone soniczne możliwości.

 

MiniFuse

 

Arturia MiniFuse 4 to interfejs audio i MIDI nowej generacji z 4 wejściami/wyjściami, zaprojektowany z myślą o przekształceniu twoich pomysłów w sztukę. Nagrywaj krystalicznie czyste nagrania, udoskonalaj za pomocą profesjonalnego oprogramowania do tworzenia i daj się ponieść dźwiękowi.

 

Augmented Grand Piano

 

Augmented GRAND PIANO przekształca najwyższej jakości samplowane i przetworzone dźwięki fortepianu z elastycznymi silnikami syntezy i intuicyjną modulacją, oferując przystępny i inspirujący instrument, który jest idealny dla nowoczesnych kompozycji.

 

Nowości można już zamawiać na nasze stronie!

 1500x1000-bez-logo-1024x683