Nowości

2559 zł
2888 zł Cena regularna
2815 zł najniższa cena
539 zł
645 zł Cena regularna
524 zł najniższa cena

Arturia Dist COLDFIRE - nowy kreatywny reaktor zniekształceń

2022-09-05

Arturia Dist COLDFIRE - kreatywny reaktor zniekształceń Arturia Dist COLDFIRE to dwusilnikowy efekt typu distortion, który oddaje w ręce użytkownika reaktywny arsenał klasycznych i najnowocześniejszych sposobów przetwarzania i zniekształcania dźwięku. Wykraczając poza konwencjonalne efekty, ta kreatywna wtyczka pozwala użytkownikom manipulować i łączyć różne typy zniekształceń w celu uzyskania naprawdę wyjątkowego brzmienia.

 

Reaktor z podwójnym zniekształceniem

 

Dist COLDFIRE to efekt typu „wszystko w jednym”, zapewniający subtelne nasycenie wzmacniające miks, niestandardowy zgrzyt z dwoma silnikami lub niepohamowaną destrukcję dźwięku, łącząc analogowe i cyfrowe algorytmy z głęboką modulacją i dostosowywaniem, aby odkryć niemal nieskończone możliwości zniekształceń dla każdego dźwięku.

 

Całkowicie niestandardowe zniekształcenie

 

Połącz dowolny z 11 rodzajów zniekształceń, od emulowanego ciepła lamp po lodowate cyfrowe kruszenie bitów, dostosuj routing, dodaj trochę modulacji i wykuj całkowicie wyjątkową dźwiękową rzeź.

 

Twórcza destrukcja

 

Twórz rezonansowe metaliczne melodie, wprowadzaj sztuczne odbicia harmoniczne, wyzwalaj szalenie destrukcyjne pętle sprzężenia zwrotnego; bądź kreatywny dzięki dwusilnikowej architekturze Dist COLDFIRE.

Moduluj, animuj Zamień statyczne przetwarzanie dźwięku na zniekształcenia, które ewoluują, migoczą i tańczą do dowolnej melodii dzięki sześciu przypisywanym gniazdom modulacji, sekwencjonowaniu krokowemu, podążaniu za obwiednią i nie tylko.

 

Intuicyjny, ale potężny

Dist COLDFIRE jest wystarczająco prosty, aby za pomocą kilku prostych kliknięć stworzyć ekscytujące efekty podwójnego zniekształcenia, ale wystarczająco elastyczny, aby całkowicie zanurzyć się w głęboko destrukcyjnym sound designie.

 

 Arturia Dist COLDFIRE PL 1080x1080