Nowości

569 zł
599 zł Cena regularna
569 zł najniższa cena
8090 zł

Premiera klawiatury sterującej Novation Launchkey 88 [MK3]

2022-05-27

Novation Launchkey 88 - klawiatura idealna do gry!

 

Novation ogłosiło premierę pierwszej w historii marki 88-klawiszowej klawiatury sterującej - Launchkey 88 [MK3]

Novation Launchkey 88 to w pełni zintegrowany kontroler MIDI z pełnowymiarową klawiaturą do tworzenia utworów w Ableton Live, Logic Pro, Cubase i nie tylko. Zaprojektowany, aby zapewnić Ci wszystko potrzebujesz do tworzenia i odtwarzania Twojej muzyki.

 

Stworzona z myślą o wyjątkowej ekspresji, najwyższej jakości półważona klawiatura wyróżnia się na tle pozostałych instrumentów z serii Launchkey dzięki optymalizacji pod kątem czułości i dotykowego sprzężenia zwrotnego. Launchkey 88 została stworzona dla muzyków i skonfigurowana tak, aby uchwycić każdy szczegół.

 

Dzięki wyjątkowo płynnej, dedykowanej integracji, możesz niezwykle łatwo skorzystać ze wszystkich funkcji Twojego ulubionego DAWa. Novation Launchkey 88 pozwoli również na intuicyjną kontrolę nad wszystkimi kluczowymi funkcjami Ableton Live, Logicu czy Cubase’ie, a także podstawowe sterowanie mikserem, transportem i nawigacją za pośrednictwem HUI we wszystkich innych popularnych programach DAW, w tym Studio One, Pro Tools oraz Reapera.

 

Łącząc 88 wysokiej klasy półważonych klawiszy z kreatywnymi narzędziami z których słynie seria Launchkey, możesz tworzyć bez ograniczeń. Przekształć swój dźwięk z kreatywnymi funkcjami, jak Scale Mode, Chord Mode czy wbudowany arpeggiator. Tryby Custom oraz pięciopinowe wyjście MIDI przekształcają Launchkey 88 w potężne centrum każdej muzycznej konfiguracji - dla każdego muzyka i producenta - nieważne czy w studiu, czy na scenie. Połącz tryby, aby poprowadzić swoją muzykę w nowym kierunku, bez wysiłku odkrywać nowe pomysły i pozostawać ciągle zainspirowanym.

Wszystkie klawiatury Novation dostepne są TU

 

LAUNCHKEY 88 MK3 NOVATION