Nowe efekty UAFX już niedługo w sprzedaży!

2022-05-25

Footer_Dream

 

Nowe kostki podłogowe z serii UAFX to trzy stompboxy emulujące najlepsze vintago’we wzmacniacze gitarowe wszech czasów. Wyposażone są w idealnie dobrane głośniki i kolumny, specjalne boostery i modyfikacje obwodów oraz wyjątkową technologię modelowania pomieszczenia opracowaną przez UA.

 

Dream ’65 Reverb Amplifier

Podstawowa emulacja wzmacniacza lampowego, jakiego używali The Beatles, Muddy Wters, Elvis Costello i niezliczona liczba muzyków od ponad 60 lat. Pedał wzmacniacza Dream Reverb oferuje okrągłe brzmienie clean, naturalny overdrive, przy odkręconym gainie oraz bosko brzmiący sprężynowy pogłos i vibrato niezastąpionego amerykańskiego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów i producentów od 60 lat.

 

Dream_Floating

 

Ruby ’63 Top Boost AmplifierKultowy brytyjski wzmacniacz lampowy, który zdefiniował brzmienie tzw. “British Invasion”, uwielbiany przez Queen, Radiohead i U2. Ruby ’63 Top Boost zapewnia użytkownikom szklistą górę, wyjątkowo złożoną strukturę overdrive i klasyczne vibrato będące kwintesencją brytyjskiego wzmacniacza uwielbianego przez artystów od Queen przez Radiohead po U2.

 

UAFX-Enviro---Ruby-2

 

Woodrow ’55 Instrument AmplifierLegendarny tweedowy wzmacniacz lampowy, od którego wszystko się zaczęło, uwielbiany przez Neila Younga, Chucka Berry’ego i The Eagles. Woodrow ’55 Instrument zapewnia użytkownikom słodki clean i grunge’owy przester legendarnego tweedowego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów od The Eagles przez Chucka Berry’ego.

 

Woodrow_Pedal-Board_3

 

Emulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX replikują brzmienie najbardziej kultowych amerykańskich i brytyjskich wzmacniaczy gitarowych z ostatnich 60 lat.

 

Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających koneserach brzmienia, symulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX zapewniają wytrawnym gitarzystom pieczołowicie odwzorowane barwy głośników i kolumn, pogłos lampowy i vibrato, jakie można znaleźć w oryginalnych wzmacniaczach, jak również niestandardowe mody wzmocnienia i boostery obwodów oraz łatwą konfigurację i dodatkowe funkcje za pośrednictwem aplikacji mobilnej UAFX (iPhone/Android).

 

Pedały wzmacniaczy gitarowych UAFX pozwalają użytkownikom personalizować przełączniki nożne, zapisywać ustawienia wstępne i uzyskiwać te same dźwięki, których używają profesjonalni gitarzyści, w tym Tim Pierce, Nels Cline, Cory Wong i inni – dzięki nowej aplikacji mobilnej UAFX Control na iPhone’a i Androida.

 

Nowe kostki gitarowe UAFX w skrócie:

  • Autentyczne emulacje kultowych amerykańskich i brytyjskich wzmacniaczy gitarowych w stylu vintage.
  • Zbudowane na bazie potężnego dwurdzeniowego procesora UAFX i światowej klasy modelowaniu UAD.
  • Zawiera emulowane brzmienie głośników, mikrofonu i pomieszczenia, pochodzące z wielokrotnie nagradzanego OX Amp Top Box.
  • Klasyczne kombinacje głośników i kolumn, niestandardowe mody wzmacniaczy stosowane w oryginałach.
  • Wyjątkowe presety od znanych artystów i bezprzewodowe kontrolowanie efektu za pomocą aplikacji mobilnej UAFX Control (iPhone/Android).
  • Ponadczasowe wzornictwo i kunszt UA – pedały zbudowane tak, by przetrwać lata koncertów.

 

Warto wspomnieć, że kilka miesiecy temu Universal Audio debiutowało z kostkami gitarowymi. Wtedy do sprzedaży trafiły: Astra, Golden i Starlight! Cieszymy się, że rodzina UAFX się powiększa:)