Nowości

8090 zł
399 zł
6199 zł
7989 zł Cena regularna
5999 zł najniższa cena

teenage engineering OP-1 w nowej odsłonie!

2022-05-19

teenage engineering OP-1 field to ewolucja flagowego OP–1. Inspirowany dekadą technologicznych rozwiązań, pomysłów i ulepszeń. OP-1 field ma nowy, niższy profil i aluminiową obudowę, wyższej jakości ekran, odświeżoną identyfikację wizualną i wiele nowych funkcji.

 

To tylko kilka z nich: stereo w całym łańcuchu sygnałowym; bluetooth MIDI; USB typu C; nowy system głośników z głośnikiem pasywnym dla szczegółowego, tłustego i głośnego odsłuchu; 24-godzinna żywotność baterii; wiele taśm i formatów nagrywania; nowy, świetnie brzmiący pogłos MOTHER i silnik syntetyczny DIMENSION; nowy, wysokiej jakości szklany, płaski wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Do tego teenage engineering również skrupulatnie przerobili wszystkie grafiki, czy dodali możliwość nadawania FM, a to tylko niektóre ze 100 nowych funkcji.

 

przerobiony, wyrafinowany, odrodzony.

 

Pomyśl o OP-1 field jak o naturalnej kontynuacji jego poprzednika. Zaktualizowany o najnowszą technologię i precyzyjnie dostrojony z myślą o profesjonalnych muzykach, artystach sound designerach. Wyższa jakość we wszystkich aspektach, od obwodów po łączność i elastyczność, jest szyty na miarę dla profesjonalistów w tej dziedzinie.

 

Nowy samplowy silnik stereo to tylko jedna z funkji, którą przenosi OP-1 Field na wyższy poziom. Ze zwiększonym czasem samplowania do 20 sekud oraz trybem dwuwarstwoym do natychmiastowego miksowania kanałów A i B lub przez przypisany LFO.

 

Cztery nowe formaty nagrywania: Studio 4-Track, Vitage 4-Track, Porta i Disc Mini. Wszystko z własnymi unikalnymi własnymi i grafiką. Teraz z wieloma taśmami lub płytami, łącznie do ośmiu.

 

Jeśli wydaje się cieńszy. To jest.

 

teenage engineering nie chcieli zbytnio zmieniać oryginalnego OP-1, ponieważ uważają, że za pierwszym razem zrobili to mniej więcej dobrze; ale obniżając aluminiową obudowę wokół klawiatury, nowy OP-1 field wydaje się lżejszy, cieńszy i bardziej precyzyjny. Dzięki formowaniu 2K udało się również umieścić system podwójnej anteny 2,4 GHz wewnątrz aluminiowej obudowy. Jedną z anten 2,4 GHz jest mała, biała linia między klawiszem D i E. 

 

Producent dodał dwa miękkie rzepy z tyłu do mocowania osłon i akcesoriów. Może chcesz przykleić OP-1 field na pełnowymiarowej klawiaturze lub przyłożyć go do gitary? Użyj dołączonej taśmy samoprzylepnej i zacznij eksperymentować. Po prawej stronie znajdziesz dodatkowy głośnik pasywny, który znacznie poprawi bas i aby nie było wrażenia „zimnego metalu na kolanach”, aluminiowa obudowa została obłożona ciepłą, miękką w dotyku, twardą okładką. Piewszym akcesorium wykorzystywanym z pierścieniami na rzepy jest skórzana opaska Bill Amberg. 

 

wprowadzenie do systemu „field”

 

OP-1 field to drugi dodatek do nowego systemu „field”. Razem z przenośnym mikserem TX-6 otrzymujesz niesamowicie potężny i ultraprzenośny system nagrywania i performance’u. Wszystkie zasilane bateryjnie, ładowane przez USB-C i z pełną łącznością (MIDI i wysokiej jakości audio) 1:1 kompatybilny z iOS i macOS oraz Windows sprawia, że jest to najpotężniejszy, najwyższej jakości przenośny system na dzisiejszym rynku.

 

OP-1 - 1 

Galeria