Nowości

879 zł
1055 zł Cena regularna
879 zł najniższa cena
3002 zł

Kup monitory KRK, a Arturie FX Collection 2 dostaniesz gratis!

2022-05-09

Do każdej zakupionej pary monitorów KRK z serii Classic lub G4 zakupionej w okresie od 01.05.2022 do 30.06.2022 dodajemy pakiet wtyczek Arturia FX Collection 2 w wersji NFR na rok. Wystarczy wypełnić poniższy formularz oraz przesłać zdjęcie dowodu zakupu. Promocja dotyczy tylko produktów pochodzących z dystrybucji firmy Audiotech. 

 

W celu uzyskania licencji na Arturia FX Collection 2 po zakupie monitorów odsłuchowych KRK z serii Classic lub G4 należy wypełnić TEN FORMULARZ

 

Seria-G4_Obszar-roboczy-1-1024x683

 

KRK ROKIT 4. generacji (G4) to głośniki studyjne, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy muzycznej na poziomie, o którym do tej pory mogłeś tylko pomarzyć! Ich silnikiem jest profesjonalny system DSP, który pomaga w dostosowaniu systemu do akustyki pomieszczenia. System ma wbudowanych 25 domyślnych ustawień, które wybiera się na wbudowanym ekranie LCD. Woofer i tweeter zostały wykonane z Kevlaru®, dzięki czemu przetwarzane pasmo jest spójne. Całość w efekcie przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia słuchu, a także poprawia wrażenia odsłuchowe.

 

seria-Classic_Obszar-roboczy-1-1024x683

 

KRK seria Classic to limitowana edycja aktywnych monitorów odsłuchowych, które czerpią z wieloletniego doświadczenia marki w innowacji tworzenia tego typu konstrukcji. Seria ta zapożycza koncept z jednego z najbardziej popularnych odsłuchów na świecie. Dzięki dodatkowej możliwości podbicia niskich częstotliwości o 2dB (KRK Bass Boost), Classic umożliwia słuchaczom osiągniecie tego brzmienia, za które wielu użytkowników pokochało KRK.

 

2008-1024

 

Arturia FX Collection 2 to kompleksowy zestaw wtyczek łączący analogowe ciepło vintage’owych efektów z kreatywną elastycznością nowoczesnych rozwiązań, oddając wyjątkową studyjną jakość dźwięku w ręce wszystkich muzyków i producentów. Cała kolekcja zawiera 22 wtyczki, która obejmuje wszystko, od klasycznych kompresorów analogowych po ponadczasowe współczesne pogłosy. Ta kolekcja łączy w sobie wszystkie narzędzia potrzebne do profesjonalnego miksowania, masteringu i dostosowywania każdego aspektu dźwięku.