Nowości

3410 zł
4262 zł Cena regularna
3445 zł najniższa cena
5439 zł
6796 zł Cena regularna
5088 zł najniższa cena

Aktualizacja Arturia FX Collection 2.1 - co nowego?

2022-03-16

Arturia FX Collection 2.1 to efekt dziesięcioleci badań, niezrównanej technologii modelowania i prawdziwej pasji do jakości dźwięku, to wyselekcjonowany zestaw 22 inspirujących i niezbędnych wtyczek, w tym przedwzmacniacze analogowe w stylu vintage, klasyczne efekty gitarowe, kultowe kompresory i wiele więcej. To najwyższej jakości dźwięk wiodących w branży studiów, pionierska kreatywność współczesnych efektów, elastyczność najnowocześniejszego oprogramowania, przetworzona w 22 wszechstronne i inspirujące wtyczki dla współczesnych producentów. Co nowego znajdziemy po aktualizacji?

 

Kompatybilność z Apple M1

Instrumenty FX Collection 2 mogą teraz działać płynnie dzięki natywnej obsłudze procesorów Apple M1 nowej generacji, zapewniając bezbłędną wydajność na najnowszych komputerach z systemem macOS.

 

Poprawki błędów i ulepszenia

Inżynierowie z Arturii wprowadzili za szereg poprawek, aby zapewnić, że wtyczki FX Collection 2 działają szybciej, płynniej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu możesz swobodnie pracować.

 

Certyfikat NKS

Każda wtyczka w FX Collection 2 jest teraz gotowa do implementacji Native Kontrol Standard, zapewniając płynną pracę wraz z pozostałymi wirtualnymi instrumentami i efektami.

 

Przeczytaj więcej o Arturia FX Collection 2

 

Grafika 750x500