Nowości

519 zł
615 zł Cena regularna
509 zł najniższa cena

teenage engineering line ogłosił premierę nowego modułu dla OP–Z!

2022-02-16

Nie od dziś wiadomo, że funkcjonalność OP-Z można rozszerzać o moduły sprzętowe. To jedna z największych zalet tych przenośnych syntezatorów. W przeszłości teenage engineering wypuścili moduły oplab i rumble, a teraz nadszedł czas na kolejny! Nazwali go „modułem liniowym” i będzie towarzyszyła mu aktualizacja firmware’u do OP-Z.

 

te-line-1

 

Co umożliwia nowy moduł od teenage engineering?

Moduł liniowy jest przeznaczony do wprowadzania i wyprowadzania zewnętrznych sygnałów audio z OP-Z. Dodaje stereofoniczne wejście liniowe i dodatkowe stereofoniczne wyjście liniowe do urządzenia, a także wejście i wyjście dla synchronizacji midi, trig i po, podobnie jak moduł „oplab”. Użyj wejścia liniowego, aby dodać zewnętrzne sygnały audio do swojego miksu i użyj wyjścia liniowego jako drugiego wyjścia stereo dostępnego w OP-Z.

 

Możesz kierować pojedyncze ścieżki do wyjścia modułu zamiast do głównego miksu, aby oddzielić i przetworzyć poszczególne ścieżki, lub tworzyć pętle efektów za pomocą ulubionych pedałów efektowych. W zależności od potrzeb możesz łatwo przełączać się między sygnałami mono i stereo. Wyjście może być również używane do odsłuchu ścieżek przed wprowadzeniem ich do głównego miksu. Dzięki temu możesz zmienić OP-Z w maszynę marzeń do gry na żywo!

 

Dostępność produktu przewidziana jest przez dystrybutora na wiosnę 2022 roku.

 

te-moduly-768x270