HeadRush wydał aktualizacja do procesorów Gigaboard, Pedalboard i MX5

2022-02-02

HeadRush, innowator produktów gitarowych nowej generacji, ogłosił nową aktualizację funkcji w wersji 2.4 dla procesorów gitarowych Pedalboard, Gigboard i MX5. Na prośbę użytkowników HeadRusha rozszerzona została biblioteka wzmacniaczy o 4 nowe modele oraz dodano 4 nowe, potężne efekty, od klasycznych przesterów po bardzo wyczekiwany preamp basowy.

Nowe wzmacniacze i FX

Aktualizacja 2.4 rozszerza bibliotekę wzmacniaczy o 4 nowe modele, inspirowane 4 kanałami wzmacniacza ENGL® Powerball II z 2011 roku. Te 4 modele obejmują brzmienia od jasnych, dynamicznych clean, przez mocne brzmienia crunch, aż po brutalne metalowe brzmienia z charakterystycznym atakiem. Basiści otrzymują model B DIST 7000, inspirowany bardzo popularnym przedwzmacniaczem basowym Darkglass® Microtubes B7K Ultra V2.

Uzupełnieniem oferty FX jest klasyczny pedał fuzz oraz dwa nowe pedały overdrive: Oct Fuzz (zainspirowany przez Dunlop® JH-OC1 Octavio), D250 Drive (zainspirowany przez DOD® Overdrive Preamp 250) oraz S1 Drive (zainspirowany przez Boss® SD-1 Super Overdrive).

Jak zwykle, aktualizacja 2.4 Feature Update jest dostępna do pobrania za darmo ze strony HeadRusha.

Aktualizacja 2.4 w skrócie

4 nowe modele wzmacniaczy

  • 11 EPB HI-LEAD (inspirowany* wzmacniaczem ENGL® Powerball II z 2011 r.)
  • 11 EPB LO-LEAD (inspirowany* wzmacniaczem ENGL® Powerball II z 2011 r.)
  • 11 EPB CRUNCH (inspirowany* wzmacniaczem ENGL® Powerball II z 2011 r.)
  • 11 EPB CLEAN (inspirowany* wzmacniaczem ENGL® Powerball II z 2011 r.)

4 nowe efekty Distortion

  • B DIST 7000 (zainspirowany* przedwzmacniaczem basowym Darkglass® Microtubes B7K Ultra V2)
  • OCT FUZZ (zainspirowany* przez Dunlop® JH-OC1 Octavio)
  • D250 DRIVE (zainspirowany* przedwzmacniaczem DOD® Overdrive 250)
  • S1 DRIVE (zainspirowany* przez Boss® SD-1 Super Overdrive)

O procesorach gitarowych Pedalboard, Gigboard i MX5

HeadRush dostarcza wszechstronne, realistycznie brzmiące i responsywne modele wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów w kompletnej gamie gotowych do użytku podłogowych procesorów FX. Każdy model zawiera wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia manipulowanie opcjami, aby natychmiast tworzyć i edytować swoje riffy w niespotykanie realistyczny i intuicyjny sposób.

Niezależnie od tego, czy chcesz zanurzyć palce w świecie cyfrowego modelowania dźwięków gitary, czy jesteś weteranem, który chce wyrzeźbić swoje nietuzinkowe brzmienie, Pedalboard, Gigboard i MX5 mają szerokie możliwości zabawy z dźwiękiem, inteligentny interfejs użytkownika zorientowany na gitarę i solidną konstrukcję, która gwarantuje, że dowieziesz swój wymarzony projekt.

Twoje idealne brzmienie jest tylko o krok!

HeadRush-FW2_PL