Nowości

294 zł
375 zł Cena regularna
294 zł najniższa cena

Nowe keyboardy od Yamahy - PSR-EW425 i PSR-E473

2022-01-25

PSR-EW425 i PSR-E473, oprócz szerokiego wachlarza zaawansowanych efektów i stylów akompaniamentu z całego świata, oferują po raz pierwszy jakość dźwięku pro-sound - cechę, która wcześniej była dostępna tylko w modelach high-end. Wśród wielu nowych funkcji, które można znaleźć w obu modelach, są brzmienia instrumentalne o wyższej rozdzielczości, zapewniające autentyczne efekty akustyczne i wyraźnie lepszą jakość dźwięku. PSR-EW425 i PSR-E473 są jedynymi modelami w serii PSR-E, które posiadają dwa kanały dla efektów in- sertowych. Ponadto wyposażone są w najnowszy generator tonów LSI i najwyższej jakości efekty, stosowane wcześniej tylko w modelach high-end.

Zarówno PSR-EW425 posiadający 76 klawiszy, jak i 61-klawiszowy PSR-E473 wyposażone są w klawiatury dynamiczne zapewniające naturalną reakcję i kontrolę nad brzmieniem. Aby uzyskać większą różnorodność muzyczną, można wybierać z szerokiej gamy 820 realistycznych brzmień instrumentalnych z całego świata. W PSR-EW425 i PSR-E473 znajdziemy też brzmienia Super Articulation Lite. Te realistycznie brzmienia oddają unikalne cechy każdego instrumentu, rezonans i charakterystykę materiału, zapewniając hiperrealistyczne niuanse tonalne.

Panele sterowania i wyświetlacz LCD w obu modelach zostały przeprojektowane, czego efektem jest jeszcze większa przejrzystość i wygoda obsługi. Klawiatura numeryczna została wycofana, a dodano przyciski
bezpośredniego dostępu do kategorii. Dzięki optymalizacji panelu kontrolnego, użytkownicy mają szybki dostęp wszystkich brzmień, stylów akompaniamentu funkcji, co zapewnia komfort i ekspresję podczas gry.

Przycisk Mega Boost podbija głośność o +6dB, co pozwala na bycie wyraźnie słyszalnym nawet bez systemu PA. Dodatkowo, PSR-E473 i PSR-EW425 posiadają oddzielne wyjścia audio kanałul ewego oraz prawego, umożliwiając łatwe podłączenie do systemów PA i sprzętu studyjnego - niezależnie od gniazda słuchawkowego. 

Występy zyskują również na sile dzięki funkcji Microphone Input & Vocal Effect, która umożliwia podłączenie mikrofonu i śpiewanie podczas gry. Wbudowane studyjnej jakości efekty wokalne nadają każdemu występowi profesjonalne brzmienie i dynamiczny charakter. Innowacyjne funkcje Quick Sampling i Motion Effect pozwalają na intuicyjnie wyrażanie dźwięków, które przychodzą do głowy, zapewniając jeszcze większą spontaniczną ekspresję.

Aktywując aplikację RecnShare MusicSoft Manager, muzycy z całego świata mają możliwość dzielenia się swoimi utworami ze wszystkimi grającymi i fanami instrumentów klawiszowych. Dzięki temu można wymieniać dane i tworzyć nowe społeczności twórcze. 

Oba modele będą dostępne na przełomie marca i kwietnia 2022. 

PSR-E473_EW425_SubKV3_Perform_color_trim.[1]