Nowości

449 zł
499 zł Cena regularna
449 zł najniższa cena
331 zł
399 zł Cena regularna
319 zł najniższa cena
493 zł
590 zł Cena regularna
493 zł najniższa cena
510 zł
595 zł Cena regularna
549 zł najniższa cena

Nowe keyboardy od Yamahy - PSR-EW425 i PSR-E473

2022-01-25

PSR-EW425 i PSR-E473, oprócz szerokiego wachlarza zaawansowanych efektów i stylów akompaniamentu z całego świata, oferują po raz pierwszy jakość dźwięku pro-sound - cechę, która wcześniej była dostępna tylko w modelach high-end. Wśród wielu nowych funkcji, które można znaleźć w obu modelach, są brzmienia instrumentalne o wyższej rozdzielczości, zapewniające autentyczne efekty akustyczne i wyraźnie lepszą jakość dźwięku. PSR-EW425 i PSR-E473 są jedynymi modelami w serii PSR-E, które posiadają dwa kanały dla efektów in- sertowych. Ponadto wyposażone są w najnowszy generator tonów LSI i najwyższej jakości efekty, stosowane wcześniej tylko w modelach high-end.

Zarówno PSR-EW425 posiadający 76 klawiszy, jak i 61-klawiszowy PSR-E473 wyposażone są w klawiatury dynamiczne zapewniające naturalną reakcję i kontrolę nad brzmieniem. Aby uzyskać większą różnorodność muzyczną, można wybierać z szerokiej gamy 820 realistycznych brzmień instrumentalnych z całego świata. W PSR-EW425 i PSR-E473 znajdziemy też brzmienia Super Articulation Lite. Te realistycznie brzmienia oddają unikalne cechy każdego instrumentu, rezonans i charakterystykę materiału, zapewniając hiperrealistyczne niuanse tonalne.

Panele sterowania i wyświetlacz LCD w obu modelach zostały przeprojektowane, czego efektem jest jeszcze większa przejrzystość i wygoda obsługi. Klawiatura numeryczna została wycofana, a dodano przyciski
bezpośredniego dostępu do kategorii. Dzięki optymalizacji panelu kontrolnego, użytkownicy mają szybki dostęp wszystkich brzmień, stylów akompaniamentu funkcji, co zapewnia komfort i ekspresję podczas gry.

Przycisk Mega Boost podbija głośność o +6dB, co pozwala na bycie wyraźnie słyszalnym nawet bez systemu PA. Dodatkowo, PSR-E473 i PSR-EW425 posiadają oddzielne wyjścia audio kanałul ewego oraz prawego, umożliwiając łatwe podłączenie do systemów PA i sprzętu studyjnego - niezależnie od gniazda słuchawkowego. 

Występy zyskują również na sile dzięki funkcji Microphone Input & Vocal Effect, która umożliwia podłączenie mikrofonu i śpiewanie podczas gry. Wbudowane studyjnej jakości efekty wokalne nadają każdemu występowi profesjonalne brzmienie i dynamiczny charakter. Innowacyjne funkcje Quick Sampling i Motion Effect pozwalają na intuicyjnie wyrażanie dźwięków, które przychodzą do głowy, zapewniając jeszcze większą spontaniczną ekspresję.

Aktywując aplikację RecnShare MusicSoft Manager, muzycy z całego świata mają możliwość dzielenia się swoimi utworami ze wszystkimi grającymi i fanami instrumentów klawiszowych. Dzięki temu można wymieniać dane i tworzyć nowe społeczności twórcze. 

Oba modele będą dostępne na przełomie marca i kwietnia 2022. 

PSR-E473_EW425_SubKV3_Perform_color_trim.[1]