Tape MELLO-FI - prezent świąteczny od Arturii!

2021-12-21

1200x627

Tape MELLO-FI - prezent świąteczny od Arturia!

Z okazji Świąt, Arturia ogłosiła możliwość pobrania za darmo wtyczki Tape MELLO-FI!

Tape MELLO-FI to łatwa w użyciu wtyczka, która za pomocą kilku kliknięć zapewnia natychmiastową atmosferę i ciepło starodawnej taśmy. Wtyczka pozwala użytkownikom dodawać wysublimowane wibracje lo-fi do pętli perkusyjnych, wokali, szyn miksujących i wszystkiego pomiędzy.

Przed samplowaniem była taśma…

Brzmienie i zachowanie Tape MELLO-FI jest inspirowane Mellotron V, czyli oprogramowaniem Arturia do odtwarzania legendarnego instrumentu Mellotron.

Połączenie szpul taśmowych, obwodów analogowych i starzenia się z biegiem czasu dało Mellotronowi charakterystyczne brzmienie. Wibracja, ziarnistość, kompresja; te cechy stały się ujmującą częścią brzmienia „Tron”.

Stylowe zmienianie sygnałów…

Subtelne zniekształcenia, ciepłe nasycenie, aksamitnie gładko przefiltrowane dźwięki; Tape MELLO-FI rejestruje wyjątkowo niedoskonałe zachowanie taśmy w doskonałych szczegółach, wydestylowanych w jednej wtyczce.

Zabawny i prosty w użyciu Tape MELLO-FI to bogate w funkcje narzędzie, z którego mogą korzystać wszyscy muzycy i producenci

  • Autentyczny emulator taśmy i efekt lo-fi oparty na klasycznym brzmieniu i zachowaniu Mellotron V
  • Klasyczne sterowanie taśmą, takie jak: Noise, Flutter, Wow, Wear i Mechanics
  • Dodano funkcje, takie jak Distortion i Boost
  • Interaktywna rolka taśmy z zsynchronizowaną z tempem funkcją Tape Stop i opcjonalnym Instant Tape Catch-up
  • Sekcja filtra dolno- i górnoprzepustowego 12dB/oktawę
  • Funkcja Enhanced Stereo Width wprowadza przesunięcia efektu Wow & Flutter od lewej do prawej, aby uzyskać wyjątkowo szeroki dźwięk
  •  Wyselekcjonowana biblioteka 25 ustawień wstępnych zapewniająca natychmiastowy dostęp do efektów retro i lo-fi

Darmowy prezent:

Wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się urokiem retro Tape MELLO-FI za darmo od wtorku 21 grudnia 2021 od godziny 17:00 CET do piątku 31 grudnia 2021 włącznie. Wtyczka będzie dostępna do pobrania w Arturia Software Center oraz arturia.com .