Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

7479 zł
5999 zł 5999 zł
5999 zł 5999 zł
660 zł 660 zł
465 zł 465 zł

Tape MELLO-FI - prezent świąteczny od Arturii!

2021-12-21

1200x627


Tape MELLO-FI - prezent świąteczny od Arturia!


Z okazji Świąt, Arturia ogłosiła możliwość pobrania za darmo wtyczki Tape MELLO-FI!


Tape MELLO-FI to łatwa w użyciu wtyczka, która za pomocą kilku kliknięć zapewnia natychmiastową atmosferę i ciepło starodawnej taśmy. Wtyczka pozwala użytkownikom dodawać wysublimowane wibracje lo-fi do pętli perkusyjnych, wokali, szyn miksujących i wszystkiego pomiędzy.


Przed samplowaniem była taśma…


Brzmienie i zachowanie Tape MELLO-FI jest inspirowane Mellotron V, czyli oprogramowaniem Arturia do odtwarzania legendarnego instrumentu Mellotron.


Połączenie szpul taśmowych, obwodów analogowych i starzenia się z biegiem czasu dało Mellotronowi charakterystyczne brzmienie. Wibracja, ziarnistość, kompresja; te cechy stały się ujmującą częścią brzmienia „Tron”.


Stylowe zmienianie sygnałów…


Subtelne zniekształcenia, ciepłe nasycenie, aksamitnie gładko przefiltrowane dźwięki; Tape MELLO-FI rejestruje wyjątkowo niedoskonałe zachowanie taśmy w doskonałych szczegółach, wydestylowanych w jednej wtyczce.


Zabawny i prosty w użyciu Tape MELLO-FI to bogate w funkcje narzędzie, z którego mogą korzystać wszyscy muzycy i producenci  • Autentyczny emulator taśmy i efekt lo-fi oparty na klasycznym brzmieniu i zachowaniu Mellotron V

  • Klasyczne sterowanie taśmą, takie jak: Noise, Flutter, Wow, Wear i Mechanics

  • Dodano funkcje, takie jak Distortion i Boost

  • Interaktywna rolka taśmy z zsynchronizowaną z tempem funkcją Tape Stop i opcjonalnym Instant Tape Catch-up

  • Sekcja filtra dolno- i górnoprzepustowego 12dB/oktawę

  • Funkcja Enhanced Stereo Width wprowadza przesunięcia efektu Wow & Flutter od lewej do prawej, aby uzyskać wyjątkowo szeroki dźwięk

  •  Wyselekcjonowana biblioteka 25 ustawień wstępnych zapewniająca natychmiastowy dostęp do efektów retro i lo-fi


Darmowy prezent:


Wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się urokiem retro Tape MELLO-FI za darmo od wtorku 21 grudnia 2021 od godziny 17:00 CET do piątku 31 grudnia 2021 włącznie. Wtyczka będzie dostępna do pobrania w Arturia Software Center oraz arturia.com .