PolyBrute 2.0 - flagowy syntezator Arturii z nową aktualizacją!

2021-12-21

Arturia PolyBrute 2.0, czyli aktualizacja do flagowego syntezatora już dostępna! Polifoniczna analogowa bestia staje się jeszcze potężniejsza! A co nowego wprowadza świeże oprogramowanie układowe?

Nowe efekty EQ i Ensemble

Kształtuj ostatni etap swojego dźwięku za pomocą jednej z 7 opcji EQ w nowym, czwartym slocie FX, oraz rozszerzaj i wzbogacaj bazę stereo PolyBrute za pomocą efektu Ensemble inspirowanego klasycznym sprzętem studyjnym.

Poprawiona dokładność syntezatora

Wprowadź kolejne stopnie niedoskonałości i losowości do parametrów; dostosuj dokładność elementów sterujących, takich jak szerokość impulsu w oscylatorze, ustawienia filtrów, czy skorzystaj z nieskwantyzowanego LFO. Wszystko po to, aby brzmienie było jeszcze bardziej ludzkie!

Tryb akordowy

PolyBrute zawiera teraz tryb akordowy do grania akordów za pomocą jednego klawisza na klawiaturze. Po prostu przytrzymaj ustawienie polifonii i zagraj do 6 nut, aby ustawić brzmienie akordu.

Duofoniczny aftertouch

Ekspresyjność funkcji Aftertouch w PolyBrute  można teraz dostosować do swojego stylu gry. Skonfiguruj Aftertouch tak, aby został zaaplikowany tylko do ostatniego zagranego dźwięku lub do grupy dźwięków, pozostawiając poprzednie bez zmian.

Ulepszony LFO 3

Ustaw trzecią krzywą LFO PolyBrute po swojemu, aby uzyskać modulację jakiej potrzebujesz. Wzrost lub spadek, wykładniczy lub logarytmiczny, kształt tego LFO można całkowicie dostosować.

Informacje zwrotne na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym

Ekran PolyBrute wyświetla teraz nazwy parametrów i wartości w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej skupić się na swoim patchu i być na bieżąco z każdą drobną poprawką dźwiękową.