Arturia ogłosiła aktualizację do syntezatora Pigments sygnowaną jako 3.5!

2021-12-17

750x500

Pigments to najnowocześniejsze narzędzie programowe, które oddaje w ręce użytkownika moc każdego odcienia syntezy.

Ta bezpłatna aktualizacja wprowadza Pigments w nową erę dźwięku, eksplorując skomplikowane kolory, tekstury i energie na pograniczu produkcji muzyki elektronicznej, od trapu, przez grime, techno, po future bass! Oto nowości:

CrossMod

Wprowadź modulację krzyżową między silnikami 1 i 2. Każdy silnik może być używany jako źródło modulacji, z wieloma parametrami, aby dostosować je do dzikich harmonicznych, nietypowych kształtów fal i ekstremalnych wyników dźwiękowych.

Nowy moduł zniekształceń

Nowy moduł zniekształceń Pigments 3.5 łączy 16 trybów zniekształceń z wbudowanym filtrowaniem, od bulgoczącego fuzz germanu po postrzępione falowanie, miękkie nasycenie lub czysty brud.

Rozszerzony filtr grzebieniowy

Filtr grzebieniowy Pigments jest teraz wyposażony w 3 nowe tryby tłumienia; LP6, BP6 i HP6. Odfiltrowują one określone częstotliwości w pętli sprzężenia zwrotnego, aby uzyskać unikalne dźwięki, takie jak szarpnięcia otoczenia, migoczące smyczki i wiele innych.

Kompatybilność z Apple M1

Ciesz się natywną obsługą procesorów Apple M1 nowej generacji, zapewniając bezbłędną wydajność Pigmentów na najnowszych komputerach z systemem macOS.

Nowe Wavetables

Pigments 3.5 zawiera dziesiątki nowych tablic falowych inspirowanych strukturami molekularnymi, teksturami mineralnymi i agresywnymi nowoczesnymi barwami.

Ulepszona przeglądarka brzmień

Teraz zawiera podfoldery i podgląd próbki jednym kliknięciem.

Usprawniony graficzny interfejs użytkownika

Szereg subtelnych przeprojektowań menu i usprawnień przepływu pracy w celu usprawnienia procesu projektowania dźwięku.

Ponad 150 nowych presetów

Pigments 3.5 wprowadza 150 nowych łat eksplorujących ogromny potencjał nowych funkcji, takich jak CrossMod, Comb Filter i nie tylko.

Energiczna triada

Z okazji premiery Pigments 3.5, Arturia zaprojektowała 3 ekskluzywne banki brzmień, każdy zawierający 150 presetów, poświęcony czystej, ekscytującej energii nowoczesnej muzyki elektronicznej: uchwyć potężne dźwięki trap, grime, future bass, house, i wiele więcej.

Bass Thermal

Przegrzane dźwięki grime, drum&bass i dubstep. Ciężkie, basowe, przesterowane, rytmiczne.

Trap Chemical 

Hipnotyzujące odcienie trap, cloud rapu i drill. Nastrojowe, wzruszające, pompujące, metaliczne.

EDM Kinetic

Energiczny i wibrujący pęd house i future bass. Wesoły, głęboki, ambientowy, melodyjny.

Banki dźwiękowe Energy Triad będą dostępne po obniżonych cenach do 6 stycznia 2022 r.

Oferta wprowadzająca do 6 stycznia 2022 r.

Świętuj premierę Pigments 3.5 z hojnymi ofertami wprowadzającymi i ekskluzywnymi dźwiękami zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników.

Dla dotychczasowych użytkowników Pigments, ta aktualizacja jest bezpłatna. Będziesz także mógł otrzymać ekskluzywny pakiet Energy Triad z 3 nowymi bankami dźwięku za 29,99 €/$ przez ograniczony czas.

Dla nowych użytkowników Pigments, najnowsza wersja jest dostępna do kupienia w cenie 99 €/$ (zamiast 199 €/$), z dołączonym Energy Triad Pack bez dodatkowych kosztów.

Zarejestrowani klienci Arturii będą mogli skorzystać z osobistej oferty wstępnej. Zaloguj się na swoje konto i sprawdź!

Oferty wprowadzające wygasają 6 stycznia 2022 r.