Nowości

589 zł
702 zł Cena regularna
589 zł najniższa cena

Arturia FX Collection 2 gratis do KRK ROKIT G4

2021-10-21

Teraz kupując parę monitorów odsłuchowych KRK ROKIT G4, otrzymasz rewelacyjne wirtualne efekty Arturia FX Collection 2 (warte 1190 zł) w wersji NFR na 12 miesięcy gratis!

KRK ROKIT 4. generacji (G4) to jedne z najpopularniejszych monitorów odsłuchowych, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy muzycznej na poziomie, o którym do tej pory mogłeś tylko pomarzyć! Ich silnikiem jest profesjonalny system DSP, który pomaga w dostosowaniu systemu do akustyki pomieszczenia. System ma wbudowanych 25 domyślnych ustawień, które wybiera się na wbudowanym ekranie LCD. Co więcej, w zestawie znalazły się także dedykowane Kevlarowe® przetworniki, których przeznaczeniem jest zadbanie o to, aby pasmo było spójne. Całość w efekcie przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia słuchu, a także poprawia wrażenia odsłuchowe odbiorcy muzyki. Wszystkie odsłuchy znajdziesz tutaj -> KRK Rokit G4 

Z kolei Arturia FX Collection 2 to kompleksowy zestaw wtyczek łączący analogowe ciepło vintageowych efektów z kreatywną elastycznością nowoczesnych rozwiązań, oddając wyjątkową studyjną jakość dźwięku w ręce wszystkich muzyków i producentów. Cała kolekcja zawiera 22 wtyczki, która obejmuje wszystko, od klasycznych kompresorów analogowych po ponadczasowe współczesne pogłosy. Ta kolekcja łączy w sobie wszystkie narzędzia potrzebne do profesjonalnego miksowania, masteringu i dostosowywania każdego aspektu dźwięku. Więcej informacji znajdziesz TU.

Reasumując, jest to idealny zestaw do pracy z dźwiękiem. Świetne odsłuchy + światowej klasy wtyczki audio wykorzystywane przez profesjonalistów. Czego chcieć więcej? Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

Do każdej zakupionej pary monitorów KRK z serii ROKIT G4 zakupionej w okresie od 01.10.2021 do 31.10.2021, dodawany jest pakiet wtyczek Arturia FX Collection 2 w wersji NFR na rok. Wystarczy wypełnić ten formularz oraz przesłać zdjęcie dowodu zakupu. Promocja dotyczy tylko produktów pochodzących z dystrybucji firmy Audiotech.