Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

465 zł 465 zł
610 zł 610 zł
760 zł 760 zł
3690 zł 3690 zł
8790 zł

Arturia MiniFuse - nowe oblicze interfejsów!

2021-10-07

Arturia MiniFuse - Odtwarzaj. Nagrywaj. Produkuj!


Artysto, muzyku, producencie, podcasterze, twórco: potrzebujesz doskonałego dźwięku i intuicyjnych urządzeń, aby Twoja kreatywność mogła się rozwinąć. Interfejsy Arturia MiniFuse zostały zaprojektowane z myślą o Tobie.


Twórz muzykę, nagrywaj dźwięk, eksploruj światowej klasy oprogramowanie i wyrażaj siebie, gdy tylko pojawi się inspiracja. MiniFuse to idealne, niedrogie, profesjonalne i łatwe w użyciu rozwiązanie do nagrywania i tworzenia.


MiniFuse: brakujący element układanki


„Misją Arturii zawsze było pomaganie każdemu w znalezieniu własnego brzmienia. Stworzyliśmy nagradzane instrumenty programowe; nowatorskie syntezatory analogowe i hybrydowe; a także inteligentne kontrolery MIDI dla nowoczesnych producentów. Interfejs audio jest kluczem, jest łącznikiem ekosystemu łączącego sprzęt i oprogramowanie, komputer i kreatywność. Podążając śladami AudioFuse, wiedzieliśmy, że będziemy musieli dostarczyć bardziej przystępne cenowo interfejsy audio, rozwiązanie, które otworzy możliwość tworzenia dźwięku dla każdego. Tym rozwiązaniem jest MiniFuse — nasza wizja niedrogiego towarzysza dźwięku” - Frederic Brun, założyciel Arturii


Co sprawia, że MiniFuse jest wyjątkowy?


To tylko kilka powodów, dla których Twoim następnym interfejsem powinien być MiniFuse...


Wiodący w swojej klasie dźwięk


MiniFuse mogą pochwalić się zakresem dynamiki 110 dB i szumami na poziomie -129 dB, co oznacza niezrównaną czystość i dynamikę dźwięku. Każde nagranie zabrzmi idealnie.


Inteligentny projekt


Kompaktowy, przenośny, wytrzymały i łatwy w użyciu. Od płynnie podświetlonych elementów sterujących po dodanie huba USB z tyłu, MiniFuse jest zaprojektowany tak, aby pasował do każdej konfiguracji.


Niesamowite kreatywne oprogramowanie


MiniFuse jest dostarczany z oprogramowaniem, które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia dźwięku. Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, Splice, Autotune unlimited – lista jest długa.


Imię, któremu możesz zaufać


Dostarczone przez tych samych inżynierów, którzy opracowali innowacyjną gamę interfejsów AudioFuse, wielokrotnie nagradzany V Collection i wiele innych. Twój dźwięk jest w dobrych rękach.


5-letnia gwarancja


Wykonane z wytrzymałych materiałów, specjalnie wyselekcjonowanych komponentów i poddane ponad 200 testom trwałości. MiniFuse są zbudowane z myślą o trwałości, ze standardową 5-letnią gwarancją na sprzęt.


Warianty MiniFuse:  • MiniFuse 1 Interfejs audio z 1 wejściem/2 wyjściami. Przenośny solowy interfejs audio do doskonałych nagrań gitary, wokalu i instrumentów w mgnieniu oka.  • MiniFuse 2 2 wejścia / 2 wyjścia audio i interfejs MIDI. Nagrywaj informacje audio i MIDI z łatwością plug-and-play i inteligentną, kompaktową konstrukcją.  • MiniFuse 4 4 wejścia / 4 wyjścia audio i interfejs MIDI. Krystalicznie czyste nagrywanie audio i MIDI z wszechstronnym zestawem połączeń dla producentów.


Pakiet oprogramowania MiniFuse


To nie jest pakiet wtyczek lub wersji demonstracyjnych freemium. Jest to to samo wyjątkowe oprogramowanie używane przez profesjonalistów muzycznych i audio na całym świecie! W pakiecie znajdziesz:  • Ableton Live Lite - Komponuj, nagrywaj, wykonuj i produkuj;

  • Arturia Analog Lab Intro - Natychmiastowy dostęp do 500 presetów z instrumentów V Collection;

  • Arturia FX — 4 niesamowite emulacje klasycznych efektów studyjnych, od chorusa, przez przedwzmacniacze po pogłos płytowy;

  • Auto-Tune Unlimited 3-miesięczna bezpłatna subskrypcja — ulubiona w branży wtyczka do strojenia głosu;

  • Native Instruments Guitar Rig 6 LE — wzorzec brzmień gitarowych gotowych do miksowania;

  • 3-miesięczna subskrypcja planu Splice Creator — miliony bezpłatnych próbek, presetów i samouczków w wysokiej rozdzielczości.


Podłącz i zacznij tworzyć muzykę


Podłącz swój MiniFuse, a zautomatyzowany proces poprowadzi Cię przez każdy etap Twojej podróży, od rejestracji po miksowanie pierwszego utworu. Arturia współpracowała z najlepszymi artystami, producentami i twórcami bitów, aby stworzyć ekskluzywne samouczki, hacki produkcyjne, a nawet gotowe szablony projektów do Ableton Live, które Cię zainspirują. Zacznij tworzyć już dziś!


MiniFuse 1 i 2 w wersji czarnej będą dostępne w sklepach w drugiej połowie października. Białe interfejsy MiniFuse 1 i 2 będą dostępne w sklepach w listopadzie. Interfejs MiniFuse 4 będzie dostępny w 2022 roku. Przewidywane ceny interfejsów: MiniFuse 1 - 460 zł, MiniFuse 2 - 690 zł.