Nowości

351 zł
399 zł Cena regularna
319 zł najniższa cena

Studiologic wprowadza nowe pianina - Numa X Piano!

2021-09-23

Potęga technologii, wygoda i kontrola.

Seria Numa X Piano to prawdziwa rewolucja w świecie cyfrowych pianin. Studiologic stworzyło wyjątkową kombinację hi-endowych brzmień, funkcji, efektów i klawiatury jakiej jeszcze nie było. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej kontroli i wygodzie podczas występów na żywo jak i w studiu, oferuje połączenie topowego instrumentu muzycznego zbudowanego na bazie nowej architektury generowania dźwięku, z czterostrefową kontrolą MIDI zaczerpniętą z uznanych kontrolerów z serii SL, wzbogaconą o czterościeżkowy, cyfrowy mikser.

UXlogic – rewolucyjne i stylowe doświadczenie.

UXlogic to innowacyjny interfejs użytkownika synchronizujący kolory wyświetlacza i encoderów z wybraną strefą MIDI, umożliwiając przejrzysty i łatwy dostęp do wszystkich funkcji i ustawień, aby korzystać z nich w intuicyjny sposób na żywo.

Logiczne i efektywne rozwiązania UXlogic pozwoliły na stylowy, niezatłoczony panel kontrolny, a finalnie na niezwykle elegancki design Numa X Piano.

Pełnia brzmienia i edycji akustycznych i elektrycznych instrumentów.

Moduły brzmieniowe Numa X Piano to imponująca mieszanka oparta o Sampling, Wave Shaping i prawdziwy Physical Modeling. Brzmienia akustycznych pianin i fortepianów możemy kształtować poprzez 8 efektów na raz (po dwa na każdą strefę MIDI), Master Delay i Reverb oraz specjalne efekty DSP emulujące: rezonans strun i skali duplex, dźwięki opadania młotka i pedału sustain. Dodatkowo mamy dostęp do dokładnych ustawień ZOOM, z którymi osiągniemy nieskończoną ilość brzmień z każdym nowym ustawieniem parametrów z możliwością ich zapisania.

Czułość klawiatur Fatar.

Modele Numa X Piano wyposażone są w najnowocześniejsze wersje klawiatur młoteczkowych Fatar z 4 ustawieniami dynamiki, kontrolą czułości, balansem pomiędzy klawiszami (czarne/białe):

- TP/400 – nowa, drewniana klawiatura młoteczkowa z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem,

- TP/110 – nowa klawiatura młoteczkowa z 3 czujnikami i aftertouchem.

Dostosuj instrument do siebie z Numa Manager i pakietami brzmień.

Aplikacja Numa Manager daje możliwość przestawiania i wymieniania brzmień: fabrycznych, stworzonych przez użytkownika, jak i nowych ze strony Studiologic. Mamy pełną kontrolę nad zapisanymi ustawieniami i łatwy dostęp do aktualizacji oprogramowania wewnętrznego.

Wbudowany cyfrowy mikser i USB-Audio.

Numa X Piano wyposażono w 4 wejścia audio i 4 ścieżkowy cyfrowy mikser z kontrolerami: gain, treble, mid i bass. Podłącz mikrofon, gitarę, keyboard i nagrywaj wszystko w audio bezpośrednio na komputer lub tablet poprzez USB-Audio.

Studiologic Numa X Piano to trzy nowe modele pianin oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości:

  • Numa X Piano GT to flagowiec wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem.  Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.
  • Numa X Piano 88 wyposażono w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.
  • Numa X Piano 73 to jeszcze bardziej kompaktowa obudowa ze skróconą klawiaturą TP/110 do 73 klawiszy.

Galeria