Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

9449 zł
8790 zł
261 zł 274 zł
2899 zł 3159 zł
5999 zł 5999 zł
760 zł 760 zł
7600 zł

Studiologic wprowadza nowe pianina - Numa X Piano!

2021-09-23

Potęga technologii, wygoda i kontrola.


Seria Numa X Piano to prawdziwa rewolucja w świecie cyfrowych pianin. Studiologic stworzyło wyjątkową kombinację hi-endowych brzmień, funkcji, efektów i klawiatury jakiej jeszcze nie było. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej kontroli i wygodzie podczas występów na żywo jak i w studiu, oferuje połączenie topowego instrumentu muzycznego zbudowanego na bazie nowej architektury generowania dźwięku, z czterostrefową kontrolą MIDI zaczerpniętą z uznanych kontrolerów z serii SL, wzbogaconą o czterościeżkowy, cyfrowy mikser.


UXlogic – rewolucyjne i stylowe doświadczenie.


UXlogic to innowacyjny interfejs użytkownika synchronizujący kolory wyświetlacza i encoderów z wybraną strefą MIDI, umożliwiając przejrzysty i łatwy dostęp do wszystkich funkcji i ustawień, aby korzystać z nich w intuicyjny sposób na żywo.


Logiczne i efektywne rozwiązania UXlogic pozwoliły na stylowy, niezatłoczony panel kontrolny, a finalnie na niezwykle elegancki design Numa X Piano.


Pełnia brzmienia i edycji akustycznych i elektrycznych instrumentów.


Moduły brzmieniowe Numa X Piano to imponująca mieszanka oparta o Sampling, Wave Shaping i prawdziwy Physical Modeling. Brzmienia akustycznych pianin i fortepianów możemy kształtować poprzez 8 efektów na raz (po dwa na każdą strefę MIDI), Master Delay i Reverb oraz specjalne efekty DSP emulujące: rezonans strun i skali duplex, dźwięki opadania młotka i pedału sustain. Dodatkowo mamy dostęp do dokładnych ustawień ZOOM, z którymi osiągniemy nieskończoną ilość brzmień z każdym nowym ustawieniem parametrów z możliwością ich zapisania.


Czułość klawiatur Fatar.


Modele Numa X Piano wyposażone są w najnowocześniejsze wersje klawiatur młoteczkowych Fatar z 4 ustawieniami dynamiki, kontrolą czułości, balansem pomiędzy klawiszami (czarne/białe):


- TP/400 – nowa, drewniana klawiatura młoteczkowa z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem,


- TP/110 – nowa klawiatura młoteczkowa z 3 czujnikami i aftertouchem.


Dostosuj instrument do siebie z Numa Manager i pakietami brzmień.


Aplikacja Numa Manager daje możliwość przestawiania i wymieniania brzmień: fabrycznych, stworzonych przez użytkownika, jak i nowych ze strony Studiologic. Mamy pełną kontrolę nad zapisanymi ustawieniami i łatwy dostęp do aktualizacji oprogramowania wewnętrznego.


Wbudowany cyfrowy mikser i USB-Audio.


Numa X Piano wyposażono w 4 wejścia audio i 4 ścieżkowy cyfrowy mikser z kontrolerami: gain, treble, mid i bass. Podłącz mikrofon, gitarę, keyboard i nagrywaj wszystko w audio bezpośrednio na komputer lub tablet poprzez USB-Audio.


Studiologic Numa X Piano to trzy nowe modele pianin oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości:  • Numa X Piano GT to flagowiec wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem.  Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

  • Numa X Piano 88 wyposażono w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

  • Numa X Piano 73 to jeszcze bardziej kompaktowa obudowa ze skróconą klawiaturą TP/110 do 73 klawiszy.

Galeria